RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 22.04.2008

Jak już wszyscy zauważyli w nocy przepadło kilka tur. Obecnie zmiana miesiąca wypada o godzinie 24:00.

Padł dzisiaj feniks z chimerą, oraz cerber i sfinks. Stoi dżin oraz lodowy golem. Także mamut oraz glizda mają się dobrze. Nad smokiem pracuje Trokpol i przyjaciele. Dżina przyciska natomiast MuadDib.

Sindre pokonał sishena shinobi Shadow i zdobył jako trofeum wierzchowca – muła. Sephora pokonała w dwóch walkach wojewodę Sir Crazy Czarona. MuadDib pokonał sułtana Bloody Foxa.

Dzisiaj był mały wysyp kluczy do skrzyni. Znaleziono przynajmniej 5 sztuk i większość z nich trafiła na sprzedaż. Rybek de la Visuel znalazł w latarni antyczny trójząb trojański.

Bullroagh skacząc po tajdze i puszczy stracił pirytowy nagolennik, lecz w jego schowku pojawiła się praktycznie nowa galera... Czyżby sprzęt zaczął mutować, czy też komuś w puszczy zapodziała się galera?

Borntobe na licytację wystawił ulepszany kwarcowy napierśnik, oraz kryształową czaszkę na narbonusa. Obecna oferta to 150 herbat lub 3 miliony talarów. Pescador wystawił na licytację kilka sztuk kwarcowych i pirytowych sprzętów, a także kilka maczug czaszki oraz miecz Astara. Kaffas licytuje zmaksowany komplet pirytowy. Obecna cena za piekielne widły Sir Hermes Carneliusa to 65 milionów talarów.

W Zigurze Sachem skupuje dzbany po 2200 talarów za sztukę. Kilka osób sprzedaje klucze do skrzyni, a Hotty za PP sprzeda zmaksowaną kością kosę. Adamam sprzeda 117 oleju. W Parhas prałat Belfast kupi lub pożyczy skrzydła dedala. W Albionie Pan Stefan sprzeda za 500K nowy napierśnik kwarcowy, Skręt von Buch kupi 90 bukłaków, a Lady Nadja sprzeda 200 smoczych zębów. W Orgrodzie Lady Sicatriz kupi skrzydła dedala, Robin Chudy kupi duże ilości medalionów z półksiężycem. Dalegor kupi około 70 piw, sprzeda 100 grudek złota.

W Zigurze na bazarze znajdziemy pirytowy naramiennik za 440 tysięcy talarów, szablę dżina za 550 tysięcy, czy młot Toorusa oraz oko golema za 1 milion.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article