RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 22.05.2008

Padł dziś feniks, gryf, czy chimera. Stoją monstra blokujące przejścia jak i np. bazyliszek. Bity jest mamut, męczony jest dżin. Turę temu rk Różowy Motylek ubiła Smoka. Wstał właśnie nowy gryf.

Pojawił się już znak wiary hindusów, co ucieszyło wojowników wiary innych religii.

Złowieszczy RK wydał nową wersję Zbrojowni Albionu – programu obliczające statystyki dla wybranego uzbrojenia, poziomu i profesji. W najnowszej wersji dodano zapis poziomu i profesji do zestawów.

Dalegor natrafił ostatnio na najazd koczowników i na 23 walki zdobył jedynie konika stepowego.

Cena sztabek złota w skupie u złotnika powoli rośnie, natomiast cena jedwabiu u rzemieślników utrzymuje się na dość niskim poziomie 4000 ta.

W Albionie Dwalin sprzeda 100 beczek, a Eru pozbędzie się diamentu. Pan Stefan sprzeda oko golema, a KamilZWK kupi wywary herbaciane. W Orgrodzie Lucasiuss sprzeda 11 grudek złota, Niggaz sprzeda stal, a Ystick pozbędzie się pirytowego nagolenniki i kwarcowej tarczy. W Zigurze thug Norbikus kupi zestawy naprawcze, a Falcoon zakupi 100 win.

Na bazarze w Zigurze znajdziemy wyceniony na milion talarów Antyczny hełm achajski, hełm Wikingosia oraz hełm Obri. Trolli hełm wyceniono na 660 tysięcy talarów. Również za milion talarów wystawiono kwarcową tarczę oraz kwarcowy napierśnik. Pirytowe nagolenniki i naramienniki kosztują od 200 do 300 tysięcy talarów. Z ciekawszych sztuk broni dostępny jest trolli topór za milion talarów.

Duke Nukem sprzeda pirytowy nagolennik oraz hełm trolli, a Vasco Azteca sprzeda zmaksowany pirytowy nagolennik oraz naramiennik. Kakauko wystawił na licytację zmaksowaną kością kosę. Silverstar w PP licytuje dworek w Zigurze.

Przypominamy iż nie należy nikomu podawać hasła czy innych danych naszego konta w AA. Autor ani moderatorzy nie potrzebują takich danych. W przypadku zakupu cennych towarów warto dokonać transakcji z pomocą zaufanego pośrednika z listy. Jeżeli druga osoba nie zgodzi się to zalecane jest zrezygnowanie z podejrzanej transakcji.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article