RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe Wiadomości 22.06.2008

15 Werbix, tura 29997. witamy w albionowych wiadomościach.

Brak bazyliszka, lecz feniks już czuje nadciągający Soriuh i parę tur temu po ubiciu jednego powstał po turze nowy. Stoi jama oraz monstra na wyżynie. Na posterunku także lodowy golem. Brak dżina oraz glizdy.

Galagan w wątku dla nieprawych prowadzi wykłady atakerstwa, natomiast w wątku Dorostar pochwalił się wygraną z ghazi kasztelanem Throrem i zabraniem trollego toporu. Wczesnym rankiem skradł także komuś kwarcowy napierśnik. Kubbosa nieudanie zaatakował Konfeush, przez co stracił pirytowy nagolennik.

Z gry odeszła Rana Alvaris. Kolejny doświadczony gracz odchodzi z AA.

W górach Artvonc co do zegarka chyba ustala czasy pojawienia się nowych czaszek, jako iż kilka tur temu znalazł kolejną, która trafiła na licytację.

MaJJJeczka w Albionie zakupi czaszkę na narbonusa, a Weasel zakupi 50 win i lub wódek. Gibonka natomiast pozbędzie się 70 winek, a VanSocrates 45 dzbanów. W Zigurze Karager kupi kwarc za 3000 – 4000 za sztukę. Sir Ixidor Carnelius sprzeda jutro rano 126 beczek śledzi.

W orgrodzie na bazarze kupimy kwarcową tarczę lub pirytowy nagolennik za 820 tysięcy talarów. Bicz wampa to wydatek 515 tysięcy talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article