RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 23.03.2008

12 Soriuh, tura 28192, witamy w świątecznym wydaniu Albionowych wiadomościach.

Arenę Albionu ogarnął świąteczny nastrój i skacząc po wielu lokacjach można było znaleźć wielkanocne jajo zająca. Możliwości tego mistycznego przedmiotu nie są znane.

Powstał soriuhowy piaskowy dżin i od razu dał się we znaki monstrobujcom. Jak donosi RekonX obrona 2200 starcza na kilka rund, a dżin traci 8 ko. Ubicie feniksa przypadło Lunie, która zadedykowała swoje pierwsze zwycięstwo nad monstrum swojemu seniorowi. Lodowy golem również wstał w soriuhu lecz podobno był bardziej świąteczny niż soriuhowy i padł 11 soriuha.

Drewniany Zbój ma już 10000 wygranych walk. 9999 wygrana przypadła w walce z sishenem konstablem yakuza Jelonkiem a okrągłe 10 tysięcy wygranych strzeliło po walce z kozakiem Amaronisem. Inny witaź Horatio Hornblower wygrał pojedynek z krzyżowcem Nocere zabierając przy okazji 10 tysięcy talarów.

Amazonki walczą z bandytami i hipolita Lilith zawzięcie porywa w wiadomym celu bandytów w wiosce... w tym także bandytkę Lilianę.

VanSocrates tworzy fundację kupiecką mającą pomóc w wyszukiwaniu kryształowych czaszek przez przyszłych narbonusów. Główne cele fundacji to organizowanie wypraw na czaszki, a także co ważniejsze zapewnienie amuletów i innej pomocy dla rycerzy po wizycie na polanie.

Jak donosi Amaranta na wyspie dziewic panuje epidemia. Wszyscy zarażeni powinni niezwłocznie udać się na parobka. W Hadesie także na Wyspie Dziewic lata sobie cerber.

W Zigurze mamy co nieco ciekawych ofert. Za 880 tysięcy talarów możemy nabyć hełm wikingosia, a za okrągły milion kupić można kwarcowy napierśnik czy tarczę, a także szablę dżina. Za pół miliona można nabyć pirytowe nagolenniki, nieco drożej wyceniono bicz wampa i zbroję legionisty. Szmaragd kupimy już za 13 tysięcy talarów, a kwarc za jedyne tysiąc talarów. Najtańsze z 19 wielkanocnych jaj zająca wyceniono na 12 tysięcy talarów.

The Storm Crown sprzedaje SMSy za 5 tysięcy talarów za sztukę PP. Fidos w Zigurze sprzeda do 30 PP. Marrtika wystawiła na licytację zmaksowany ogon cerbera i zmaksowany troli topór. Obecna oferta za pazur to 800 beczek śledzi. Ziutosław natomiast wystawił na sprzedaż nowiutki troli hełm. Obecna oferta to 850 tysięcy talarów. W Zigurze wielu graczy oferuje gotowe oleje. Kajtomirek sprzeda antyczny trójząb trojański max lub wymieni na antyczny naramiennik trojański.

Przypominamy że już jutro budzenie GorHana, który pojawi się najprawdopodobniej w środę. Osoby chcące poskakać z rumiankiem powinny schować cenny sprzęt do magazynu, gdyż na okazję na pewno będą czekać bandyci.

W kwietniu czeka nas przynajmniej kilka spotkań graczy w Warszawie. Na początek miesiąca planowane są chyba dwa spotkania – jedni coś wiedzą, drudzy nie wiedzą, ale zapowiada się coś większego.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article