RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 24.05.2008

Wyłudzacz haseł nadal zakłada kolejne konta i rozsyła wiadomości, choć na bieżąco jest banowany. Przypominamy iż nie wolno nikomu podawać danych do naszego konta.

Od dzisiaj co turę czaty pod mapkami są czyszczone. Ma to na celu odciążenie bazy danych gry.

Padł dziś bazyliszek, chimera, feniks, gryf, a także pingwin i dwa razy glizda. Reszta monstrów stoi jak stała. Coraz większa ilość graczy jest zirytowana niezniszczalnym dżinem i golemem. Niestety bardzo wysokie statystyki tych monstrów oraz mało wartościowe trofea (szczególnie przy dżinie) powodują że nikt ich nie bije na większą skalę.

Królem Albionu obrany został Kościotrup. Czwarte wybory na maharadżę RaaniDiil wygrał pierwszy maharadża – Predo. W RaaniDill powstała także fundacja pomagająca młodym hindusom.

Cena sztabek złota u złotnika przekroczyła 900 tysięcy talarów i nadal rośnie. Cena przypraw w skupie u nowogrodzianina utrzymuje się poniżej 2000 talarów za sztukę. Również cena jedwabiu nie zachęca do sprzedaży u rzeźbiarzy. W przypadku produkcji peleryn należy się liczyć iż obecnie cieszą się mniejszym zainteresowaniem ze względu na ich małą wydajność – około 12 sztuk kwarcu na pelerynę.

Dalegor w wiosce napotkał dwóch koczowników stanowiących jakże pokaźne siły najazdowe. Jak sam stwierdził „Nędza, straszna nędza.."

W Orgrodzie Semen Korczaszko sprzeda beczki śledz, a Nimum kupi do 60 sztuk pirytu. Ummagumma neo sprzeda zmaksowany miecz astara. W Zigurze Kieron sprzedaje oleje, a Sir Maxsymilian sprzedaj węgiel. Czlowieczek sprzeda węgiel. W Albionie Wojtek Niezwyciężony skupuje pióra, a Kakauko skupuje skóry i bukłaki. Natalka sprzedaje paszę.

W Orgrodzie na bazarze znajdziemy wyceniony na ponad 800 tysięcy talarów antyczny hełm achajski, trolli hełm oraz hełm wikingosia. Za milion talarów nabyć możemy kwarcową tarczę lub napierśnik. Za pirytowy naramiennik i nagolennik zapłacimy po około 500 tysięcy. Za szablę dżina musimy dać 600 tysięcy, a za kością kosę czy młot Toorusa około 800 tysięcy.

Archon Pokorny na licytację wystawił zmaksowaną tarczę kwarcową. Snajfus licytuje zmaksowany pirytowy komplet, a Avatar Jotpe sprzedaje zmaksowane pirytowe chodaki.

Przypominamy że 14 czerwca duże spotkanie w Warszawie z niespodziankami :) szczegóły na forum gry.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article