Albionowe Wiadomości 24.07.2008

14 Martek, tura 30634. witamy w albionowych wiadomościach.

Pojawiła się możliwość wystawiania towarów na bazarach za ceny powyżej 1 miliona talarów. Antyczna wielka tarcza achajska zyskała 4 punkty obrony, a golemowa włócznia zużywa obecnie o 1 punkt kondycji więcej, lecz wymaga 5 siły mniej.

Z doniesień forumowych można wywnioskować iż wkrótce pojawi się dodatkowe „masowe" uzbrojenie pasujące do hinduistów z Parhas. Drugim krokiem autora ma być usunięcie chyba większość takiego sprzętu ze sklepów na produkcję z zawodów.

Padł dziś strażnik Jama, piaskowy dżin, a także bazyliszek i kilka innych monstrów. Przełęcz na wyżynie nadal jest zablokowana. Padły też smoki, ale jak to smoki – szybko wstały.

W Zigurze Sir Black Holly i Antharel sprzedają smocze zęby. Apoloniusz pozbędzie się kryształowej czaszki. Weasel zakupi galerę. W Albionie Pescador sprzeda 70 oleju, a Kinetic 120 zębów. Gumiak skupuje PP. W Orgrodzie Zommbi sprzeda kwarc oraz odblaskowe peleryny. Krwawy Anioł sprzedaje cukier.

W Zigurze kupić możemy hełm Obri za milion talarów, czy też hełm wikingosia za pół miliona. Trolli hełm to również wydatek miliona talarów. Dostępnych jest także 5 kwarcowych tarcz od pół miliona talarów w górę. Tarcza legionisty to cena 700 tysięcy talarów. Pirytowe sprzęty wyceniono na nieco poniżej 400 tysięcy talarów. Kością kosę oraz szablę dżina kupić można już za 400 tysięcy.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact