RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 25.03.2008

Przypominamy że już jutro autor włączy cykl GorHana i zacznie się rzeź. Cenne towary, sprzęt i talary należy zabezpieczyć w magazynach, lichwie i innych instytucjach inwestycyjnych.

Lodowego Golema ubiła Gerda, lecz 12 Gortida wstała nowa sztuka tracą 1 ko. Piomar donosi iż na bazyliszka potrzeba 1800 obrony. Żyje także demon moron i troll hugo. Także Piaskowy Dżin wciąż stoi. The BuBu walczy z Mamutem, choć od strony stepu droga na lodowiec wolna.

Totcom odbył dzisiaj szereg pojedynków z czarnymi charakterami w tym yakuzą Jelonkiem i Nergalem. Wszystkie wygrane.

Szejhulud to już z powrotem MuadDib. Przyczyn ponownej zmiany nie znamy. A wspominając MuadDiba to dzisiaj owy bandyta zaatakował narbonusa podwojewodę Borntobe i zabrał ogon cerbera jako trofeum. Bandyta Galagan natomiast poluje na kozaków.

Dżungla nadal zepsuta i można walczyć z jedną sztuką danego przeciwnika na turę, ale przynajmniej jest ciekawie. Sannjasin Amalesh daje 15 doświadczenia, Wanaprastha Tarang daje 20 doświadczeni i ostatnio około 6000 tysięcy talarów, Yamaraj daje 30 doświadczenia i około 8000 tysięcy talarów. Z trofeów możemy dostać gorau, miecz sierpowy czy hełm perski i inny podobny sprzęt.

W RaaniDill kupimy zbroję legionisty za 600 tysięcy talarów, a ogiera wschodniego za jedyne 233 tysiące talarów. W porównaniu do dnia wczorajszego znikł wystawiony po milion talarów sprzęt. Pożywne worki kukurydzy kupimy już za 1300 talarów.

W Zigurze za milion talarów kupić możemy hełm Wikingosia, pazur sfinksa czy kością kosę. Tańsze o kilkaset tysięcy talarów są pirytowe nagolenniki i nagolenniki, a także zbroja legionisty. Stal i oleje schodzą jak ciepłe bułeczki. Dostępne są 4 listy żelazne, w tym jeden wystawiony przez szogunkę, pozostałe trzy niepodpisane są raczej bezwartościowe.

W Zigurze Bielik kupi pył na MuaDdiba po cenie promocyjnej, a SirMakmanian sprzeda skrzydła Dedala. Armagedon wymieni miksturę mobilności na 5 wywarów lub 20 olejów. Grzesiu Dobry sprzeda gorące jeszcze 35 olejów. W Albionie Turboptys i Skręt von Buch kupią duże ilości bukłaków. Karager natomiast zainteresowany jest odchodami. VanSocrates kupi w Orgrodzie kryształową czaszkę na narbonusa za różne towary. Mad Max sprzedaje poświęcone mleko a Knight Kub sprzeda 42 porcelanowe naczynia najwyższej jakości.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article