Albionowe wiadomości 25.04.2008

Padł dziś lodowy golem w nierozstrzygniętej walce z Piomarem. Nie ma także cerbera, strażniczki boduiki, demona morona i sfinksa. Stoi piaskowy dżin, mamut oraz glizda. Soriuhowy strażnik Jama stoi i ma się dobrze. Nie jest raczej niepokojony przez nikogo.

Do dalszego etapu selekcji nowego bandyty zakwalifikowali się trzej rycerze: Esperal. Zaziel i Meresin.

Z ostatniej wyprawy kupieckiej nowogrodzianina wróciło 78 procent zainwestowanej kwoty. Kolejna wyprawa na minusie.

Podczas przechadzki po labiryncie Poyting zgubił dziś żaglowiec o dźwięcznej nazwie „Clitoris". Na znalazcę czeka nagroda.

Rzeźbiarze w RaaniiDill skupują obecnie jedwab w cenie 10084 talarów za sztukę, co jest porównywalne obecnie z rynkową ceną jedwabiu do produkcji odblaskowych peleryn.

W Niedzielę w godzinach popołudniowych najazd katolickich wojowników na Orgrod.

Po ostatnich straconych turach miesiące zmieniają sie o 24:00 i argosb przesunął się na sobotę, a w niedzielę mamy werbix.

Osoby udające się do Yuana, czy też wbijające używki w koszarach nie powinny tego robić w Gotedo – obecnym miesiącu - jako że dość często w tym właśnie miesiącu osiągane wyniki są bardzo słabe.

W Zigurze Bullroagh po 24:00 kupi 20-20 zestawów naprawczych. Piomar natomiast skupuje ropę, choć kopaczy niewielu. Lembi X oraz kilku innych rycerzy kupi skrzydła dedala w rozsądnej cenie. Bloody Fox skupuje PP po 6000 talarów za sztukę. Również w Parhas popyt na skrzydełka jest duży. W Albionie Bolesław Kujawski sprzeda 30 win, Harry Angel sprzeda 224 bukłaki, a Reaktywatorka kupi każdą ilość beczek – nawet 1000 sztuk. W Orgrodzie Lord Skeleton sprzeda szybko 40 medalionów z półksiężycem, Archon Pokorny sprzeda 41 win, 48 grzybów i 2 mleka poświęcone.

Na bazarze w Zigurze znajdziemy dwa hełmy Wikingosia w cenie od 330 tysięcy talarów, a także kosztującą milion talarów tarczę kwarcową i szablę dżina. Za 650 tysięcy talarów wystawiono pirytowy nagolennik. Dostępne jest około 60 sztuk kwarcu w cenie od 800 talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact