RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 25.05.2008

Na froncie walki z monstrami bez zmian. Padło kilka mniejszych monstrów takich jak gryf, sfinks, chimera czy feniks, które dość szybko wstają. Obecnie dżin ma przypuszczalnie od 4800 do 7200 kondycji.

Na forum powstał wątek urodzinowy Szalonego Belfasta, gdzie pośród zabawy można wygrać PP w licznych konkursach – zapraszamy do zabawy.

Jak donosi Odeusz Siwy w Albionie pojawiła się zaraza, choć na razie roznosi ją jeden giermek.

Złowieszczy RK przypomina iż nadal ma listy żelazne do rozdania dla potrzebujących kupców. Szczegóły na forum w wątku czarnej listy kupieckiej lub bezpośrednio u prowadzącego.

Z ostatniej wyprawy nowogrodzianina wróciło o dziwo nieco więcej talarów. Ci co zainwestowali mogli liczyć na zysk na poziomie 65% zainwestowanej kwoty. Cena sztabek złota utrzymuje się powyżej 900 tysięcy talarów i niebawem być może zbliży się do nominalnego miliona.

W Zigurze Morried sprzeda zmaksowaną szablę dżina, kupi natomiast trolli topór lub miecz astara. Wojtek Niezwyciężony kupi duże ilości jadu. W Albionie Natalka sprzeda dwa zmaksowane miecze dwuręczne, a Chryzippos sprzeda 35 smoczych zębów. W Orgrodzie Żyleta sprzeda odblaskowe peleryny, a RainLight sprzeda PP.

berserk Memento Mori zakupi duże ilości porcelany, wywarów, a także kupi naramienniki trojańskie, serce smoka, diamenty, PP. Wielu graczy chce zakupić lub sprzedać dworki – należy pamiętać iż w większości krain handel posiadłościami bez zgody władcy jest zakazany.

Kakauko wystawił na licytację zmaksowaną kością kosę, a Evanescence licytuje zmaksowany miecz Astara. Pan Stefan licytuje nowy miecz astara za PP, klucze i talary. Smok1988 wystawił na licytację za konkretny sprzęt naramiennik trojański.

W Zigurze na bazarze za niecały milion talarów zakupić możemy hełm obri oraz antyczny hełm achajski. Nieco tańszy jest hełm wikingosia. Za tarczę kwarcową zapłacimy milion talarów, a za pirytowy nagolennik 715 tysięcy.

Coraz większa ilość graczy oczekuje nowych zmian w grze, a w sumie jej rozbudowy o nowe „formy" działalności w grze. Propozycji jest wiele, w tym wyprawy nowogrodzianina, wyprawy łupieżcze, czy też zdarzenia czasowe wpływające na przebieg gry w zależności od działań graczy.

Przypominamy że 14 czerwca duże spotkanie w Warszawie z niespodziankami :) szczegóły na forum gry.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article