RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe Wiadomości 25.06.2008

16 Gortid, tura 30056. witamy w albionowych wiadomościach.

Większość szyszek stoi pod smokiem, przez co co parę tur smoki padają. Przy okazji czasem padnie bazyliszek oraz feniks, lecz monstra te coś szybko wstają. Na chwilę obecną stoi także gryf.

Dzisiaj na forum dyskutowano o wprowadzeniu wytrzymałości dla organicznych trofeów z monstrów, a także np. o kupowaniu przedmiotów za PP. Jak zauważył Trokpol handel dużymi ilościami PP nie jest jednoznaczny – jako że w regulaminie jest zapis że gracz nie może gromadzić PP ponad swoje potrzeby. Także sprzedając np. serca smoka za PP można „wymienić" je na złotówki wybierając doładowania do Orange.

Pirytowe naramienniki i nagolenniki w Zigurze kosztuje 440 tysięcy talarów. Bicz wampa to koszt 840 tysięcy talarów. Kościa kosa kosztuje milion talarów. W Orgrodzie trolli hełm wystawiono za 880 tysięcy talarów. Pirytowe naramienniki i nagolenniki kosztują ponad 600 tysięcy talarów. W Albionie trolli hełm oraz kwarcowy napierśnik kosztuje milion talarów. Pirytowy nagolennik to wydatek 470 tysięcy talarów.

W Zigurze Czlowieczek sprzeda 68 bukłaków, a Marthines 32 worki paszy. Wariorek sprzedaje jad i ropę, a KI-TAN zakupi piwa i miody pitne. W Albionie po 24 Poyinting kupi SMSy za 150 tysięcy od sztuki. Wielu graczy kupi skrzydła dedala. Wolfram sprzeda pióra w ilościach hurtowych. W Orgrodzie Inarus kupi duże ilości grudek złota, a Klaudiuszkm beczki śledzi. Tyrol oferuje 70 piw.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article