RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 26.04.2008

Padł dziś sfinks, feniks, glizda, a także smoki. Białego smoka ubiła rf Różowy Motylek. Okładany jest cerber a lodowy golem już się poddał. Dżin, Strażnik Jama oraz mamut mają się dobrze.

Przestępca Hui Toshiro występujący na stepie obfituje w gourau potrzebne do wróżenia statystyk monstrów i właścicieli przedmiotów z nazwą. Na 19 sztuk tego przestępcy wypadło Złowieszczemu 3 sztuki Gourau.

W wątku poświęconym spotkaniu w Łapinie pojawiają się coraz to nowe szczegóły rozrywek jakie są przygotowywane na zlot – na przykład trasa survivalowa.

Jutro najazd krzyżowców i katolickich sishenów na Orgrod. Wojska obu nacji są obecnie w pełnej mobilizacji.

Na przełęczy roha od dłuższego czasu nie wypadają diamenty, tylko niewielkie ilości kwarcu i praktycznie bezwartościowe szmaragdy.

W Zigurze KI-TAN kupi oleje, kilu graczy sprzeda natomiast skrzydła dedala. SeBaBrAnD sprzedaje smocze zęby. W Albionie Złote Serce kupi antyczną tarczę achajską lub tarczę legionisty. Tygrys Północy kupi duże ilości miodów pitnych. W Orgrodzie Dcortez sprzeda 40 dymiarek, a Michaou kupi śmierdziun. Horhez sprzeda 100 kwarcu.

Na orgrodzkim bazarze znajdziemy kwarcowy napierśnik za 824 tysiące talarów, pirytowe naramienniki za 460 tysięcy talarów, pirytowy nagolennik za 618 tysięcy talarów. Bicz wampa wystawiono za milion talarów. Grudki złota kupić możemy już za 5000 talarów za sztukę. Jedwab jest dość drogi bo wyceniony na 25 tysięcy za sztukę. Dostępne jest ponad 100 kwarcu, lecz najtańsza sztuka kosztuje nieco ponad 2000 ta. Odblaskowe peleryny można kupić już za 80 tysięcy talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article