Albionowe Wiadomości 26.06.2008

15 Gortid, tura 30075. witamy w albionowych wiadomościach.

Mieliśmy dzisiaj w grze przerwę, która spowodowała stratę jednej tury, oraz niedziałające przez pewien czas forum oraz dzienniki graczy.

Turę temu padły smoki. Nazgul ubił monstrum Subrahmanij i zabrał wspaniałe trofeum w postaci czekanu o wytrzymałości 1800 :) Gryfa zdjął Van der Ziutek, lecz już stoi nowa sztuka. Nie ma bazyliszka, lecz w każdej chwili może się pojawić ponownie.

Ropeflake pokonał na pustyni Marcelinho i wzbogacił się o 180 tysięcy talarów. Avatar Jotpe przegrał z ghazi krwawicem Bloody Foxem, który to zażył gwiezdnego pyłu.

Z nowości w grze – opcja zamówień w magazynach pojawiła się także w KurKor. Arcyłotrzy mają podwójne szkolenie obrony przed kradzieżą.

Pasterz Upiorów w Albionie kupi 100 bukłaków, a Tortuffe sprzeda 150 smoczych zębów. thug Szalonooki Zbój zainteresowany jest 100 zestawami do Yuana. Brennus sprzeda błonę feniksa. W Zigurze Zommbi kupi wino oraz beczki oligoceńskie, a sprzeda galerę i odblaskowe peleryny. Thorin Von Ras oraz kilku innych rycerzy sprzedadzą smocze zęby. W Orgrodzie Karager kupi miksturę mobilności, a Poyinting sprzeda 4 mikstury wiedzy. Ystick pozbędzie się pirytowego nagolennika i tarczy kwarcowej.

yakuza ronin Trokpol rozpoczął licytacje demoniego sprzętu za PP z cenami kup teraz na poziomie 12 tysięcy PP. Ma już dwóch chętnych. Ruslan licytuje zmaksowany trolli hełm, a KI-TAN oraz Sir Adii pozbędą się po smoczej skórze za wywary. Arczerion pozbędzie się żaglowca.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact