RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe Wiadomości 26.06.2008

15 Gortid, tura 30075. witamy w albionowych wiadomościach.

Mieliśmy dzisiaj w grze przerwę, która spowodowała stratę jednej tury, oraz niedziałające przez pewien czas forum oraz dzienniki graczy.

Turę temu padły smoki. Nazgul ubił monstrum Subrahmanij i zabrał wspaniałe trofeum w postaci czekanu o wytrzymałości 1800 :) Gryfa zdjął Van der Ziutek, lecz już stoi nowa sztuka. Nie ma bazyliszka, lecz w każdej chwili może się pojawić ponownie.

Ropeflake pokonał na pustyni Marcelinho i wzbogacił się o 180 tysięcy talarów. Avatar Jotpe przegrał z ghazi krwawicem Bloody Foxem, który to zażył gwiezdnego pyłu.

Z nowości w grze – opcja zamówień w magazynach pojawiła się także w KurKor. Arcyłotrzy mają podwójne szkolenie obrony przed kradzieżą.

Pasterz Upiorów w Albionie kupi 100 bukłaków, a Tortuffe sprzeda 150 smoczych zębów. thug Szalonooki Zbój zainteresowany jest 100 zestawami do Yuana. Brennus sprzeda błonę feniksa. W Zigurze Zommbi kupi wino oraz beczki oligoceńskie, a sprzeda galerę i odblaskowe peleryny. Thorin Von Ras oraz kilku innych rycerzy sprzedadzą smocze zęby. W Orgrodzie Karager kupi miksturę mobilności, a Poyinting sprzeda 4 mikstury wiedzy. Ystick pozbędzie się pirytowego nagolennika i tarczy kwarcowej.

yakuza ronin Trokpol rozpoczął licytacje demoniego sprzętu za PP z cenami kup teraz na poziomie 12 tysięcy PP. Ma już dwóch chętnych. Ruslan licytuje zmaksowany trolli hełm, a KI-TAN oraz Sir Adii pozbędą się po smoczej skórze za wywary. Arczerion pozbędzie się żaglowca.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article