Albionowe wiadomości 27.04.2008

Damianek pokonał demona Morona zdobywając piekielne widły. Totcom pokonał feniksa. Stoi lodowy golem oraz piaskowy dżin. Drogę na lodowiec blokuje jedynie mamut długokły.

Spirytusik zdobył dziś zmaksowany Trolli topór. Poleciało też kilka mułów. Epiluteos zdobył skrzydła dedala, a w łapki Reynevara wpadła ulepszana zbroja gwardzisty. DarkTemplar relaksujący się w oazie przygarnął osiołka po nieudanym ataku BED Girl.

Najazd katolików na Orgrod dobiegł końca. Przybyła nieliczna reprezentacja katolickich wojowników, która musiała zmierzyć się z siłami prawosławnymi wspieranymi przez oddział rodzimych narbonusów.

2 maja od 21:00 obchody RUSALII 2008 w hardrońskiej puszczy. Przewidziano Triatlon Puszczański, oraz suto zakrapianą biesiadę.

Trzecim maharadżą Raaniidillu został Hygelac. Obecnie znajduje się w drodze do swego królestwa.

Przełęcz Roha to coraz mniej opłacalne źródło kwarcu. Na 7-8 odblaskowych peleryn można zdobyć około 80 sztuk kwarcu, oraz oczywiście szmaragdy, które zbyt dużego zainteresowania na bazarach nie wywołują. Od dłuższego czasu nikt nie znalazł diamentu, tak więc jest prawdopodobne iż autor usunął je z tej lokacji.

Osoby poszukujące dobrego miejsca to zdobywania doświadczenia, czy tym bardziej szkolenia sprzętu powinny zainteresować się pieczarami w Albionie. Spotkać tam możemy wielu przestępców i w odróżnieniu od katakumb i piramid nie tracimy żadnych parametrów, oraz co ważniejsze przestępcy wyskakują bardzo licznie.

W Albionie Niggaz sprzeda 140 stali, Verahin kupi 70 beczek, a Jedrzej kupi 100 i więcej beczek z dostawą do Orgrodu po 1600 ta sztuka. W Zigurze Tygrys Północy sprzeda 3 skóry smoka za talary, szuka też winiarza do napełnienia 104 dzbanów. Chryzippos sprzeda klucz do skrzyni, a Smutny Koziorozec sprzeda prawie 100 ikon. W Orgrodzie Owen kupi każdą ilość dzbanów, Hotty sprzeda 279 dzbanów, Sir Smially kupi natomiast słonie proszki.

Na Albiońskim bazarze znajdziemy hełm Obri za 630 tysięcy talarów, pirytowy nagolennik za milion, czy golemową włócznię za 190 tysięcy talarów. W Zigurze na bazarze znajdziemy natomiast trolli hełm za 990 tysięcy talarów, pirytowe naramienniki i nagolenniki za około milion talarów. Katana to koszt 550 tysięcy talarów. Kwarc dostępny jest w cenie 1500-1700 talarów, szmaragdy kosztują niecałe 5000 ta.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact