RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe Wiadomości 27.06.2008

15 Godeto, tura 30095. witamy w albionowych wiadomościach.

Stoją wszystkie monstra blokujące przejścia. Stoją też okładane monstra takie jak smok, bazyliszek czy chimera. W ramach dyskusji smoczych MuadDib ogłosił że już nie będzie skupował zębów i przestrzegł przed wysyłaniem wiadomości.

Jedwab w dzielnicy 1000 rzemiosł sprzedamy za ponad 6000 talarów za sztukę, natomiast sztabki złota warte są około 20 tysięcy więcej niż koszt produkcji.

Monstrobójcy w górach powinni uważać na arczeriona, który po zmianie tury próbuje zabrać amulety z osłabionych wojowników.

Drafin licytuje dwie kryształowe czaszki. Obecna cena to 7,5 miliona za sztukę. Maxius Wielki pozbędzie się smoczego naramiennika, a Ruslan trollego hełmu.

W Zigurze na bazarze znajdziemy kwarcową tarczę oraz hełm Trolli wystawione za milion talarów. Pirytowe naramienniki i nagolenniki wystawiono za 470 tysięcy talarów.

W Orgrodzie Karager zleci wykonanie 1000 miodów odbieranych po 200 sztuk dziennie. Faramir Pogromca Zła sprzeda duże ilości grudek złota oraz pirytu. Marthines sprzeda gurgol oraz naramiennik pirytowy.

W Zigurze Wariorek pozbędzie się 28 jadu, natomiast Marcelinho zakupi znaczne ilości ropy. Bzykacz zakupi duże ilości ikon.

W Albionie Vasco Azteca sprzeda 72 smocze zęby, a Kasztanowa Panienka sprzeda skrzydła dedala w dobrym stanie.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article