Albionowe wiadomości 28.03.2008

W grze mamy obecne 6 natchnionych rycerzy, lecz według przypuszczeń niektórych niebawem może być ich 5. Bloodemu Foxowi brakuje 9625 punktów doświadczenia do osiągnięcia poziomu półtorej miliona doświadczenia przy których sułtan powinien zdobyć nowy poziom. Czy to jest prawda zobaczymy zapewne niebawem, wszakże GorHan doświadczenia nikomu nie skąpi.

W Argosbie padł sfinks, chimera, wąż, feniks a także strażniczka Boduika. Jeżeli ktoś chce zostać alchemikiem to powinien jak najszybciej odwiedzić osadę Amazonek. Bazyliszek niestety stoji blokując dostępu do węgla. Piaskowy dżin padł pod naporem rodzimowierczej eskadry narbonusów. Lodowy golem stoi i traci 1 ko, lecz budzi spore zainteresowanie rycerzy i być może niebawem padnie. Damianek ubił 11 Argosba Mamuta długokłego. Dziewica Bogna biega po lodowcu i czeka na swojego kawalera, znaczy się pogromcę.

Łasic von Wiesel za PP kupi broń jednoręczną taką jak ogon cerbera, pazur sfinksa czy katanę. RainHard za PP kupi zestawy naprawcze. egzekutor Gorthaver sprzeda w Orgrodzie 100 PP z marżą na kupującego. Hugo van der Boden w Zigurze sprzeda SMS.

Katolik ksiądz baron Matilho szuka seniora, który pomoże mu w powiększeniu schowka i da pracę. Narbonus podwojewoda Sherkan szuka natomiast chętnych wasali od poziomu stolnika do owocnej współpracy. Namiestnik Kościotrup posiadający liczne zawody także poszukuje wasali do wspólnej produkcji.

W Albionie nabyć możemy za okrągły milion talarów kwarcowy napierśnik lub szablę dżina, a za 600 tysięcy staniemy się właścicielem zbroi legionisty czy pirytowego nagolennika. Dostępnych jest także 30 niebieskich kwiatów z kolcami w cenie od 2100 talarów, oraz dwa kociołki alchemika w cenie od 5300 talarów. Najtańszą łódkę kupimy za 67 tysięcy talarów. Nie ma natomiast siekierek.

W Zigurze Skręt von Buch sprzeda 150 wódek, a Radziallo zmaksowany miecz astara i dworek w Albionie. Nie brakuje ofert kupna olejów, zestawów naprawczych czy skrzydeł. W Albionie po 22 Marrtika sprzeda 150 dzbanów, a Chryzippos 60 olei. Tortuffe kupi natomiast dworek w Orgrodzie.

yakuza ronin Trokpol udzielił pierwszych informacji o tegorocznym zlocie w Łapinie, który będzie miał miejsce od 22 do 24 sierpnia. Muzyka, zabawy, rozrywka i przepyszne dania gwarantowane. O wspaniałej atmosferze nie ma nawet co wspominać, bo to oczywiste. Koszt weekendowego zlotu to 200 PLN. Szczegóły w wątku „Spotkanie Rodzinne Łapino 2008".

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact