RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 28.04.2008

Padł dziś sfinks, pingwin oraz gryf. Stoi Golem oraz Piaskowy Dżin. Padła także glizda i droga na lodowiec stoi otworem.

Kozacy zaogniają stosunki z Ogrodem nazywając mieszkańców „barbarzyńskim narodem prawosławnym". Po najeździe krzyżowców również stosunki Albionu z Orgrodem uległy pogorszeniu. Albiończycy mieli żal za obecność rodzimowierców co w połączeniu z istniejącymi spornymi kwestiami doprowadziło do zamknięcia Orgrodu dla katolików jak i Albionu dla prawosławnych.

We wtorek o godzinie 9:00 wybory sułtana Zigury. Wszystkich islamistów zapraszamy do urn.

W Orgrodzie berserk Kalanetix sprzeda dworek w Albionie oraz kością kosę za klucze do skrzyni lub wywary herbaciane. Władysław III Twardy sprzedaje berło mroku, a Stanislaw kupi kryształową czaszkę za klucze do skrzyni. W Albionie B o r e k sprzeda skrzydła dedala, a Prober sprzedaje wina za PP. W Zigurze Fajro Rigardo sprzeda łódkę, Dwight Stiffler sprzeda 100 smoczych zębów, a złowieszczy RK skupuje klucze do skrzyni.

W Zigurze na bazarze znajdziemy trolli hełm za 990 tysięcy talarów, kwarcowy napierśnik za 880 tysięcy, pierścień Allegedly za milion talarów, czy pirytowe nagolenniki i naramienniki za 550 tysięcy talarów. Katanę wyceniono na 550 tysięcy talarów, szabla dżina to wydatek 880 tysięcy talarów, a za golemową włócznię zapłacimy 244 tysięcy talarów.

W Orgrodzie kupić możemy pirytowy nagolennik za 670 tysięcy talarów. Szabla dżina to wydatek rzędu miliona talarów.

Grandus McWywert na licytację wystawił ulepszany kwarcowy napierśnik. Cena kup teraz to 200 PP. Jabadi licytuje natomiast zmaksowany hełm achajski. Soulshade licytuje smoczy napierśnik za np. antyczny topór achajski.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article