RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe Wiadomości 28.06.2008

15 Argosb, tura 30115. witamy w albionowych wiadomościach.

Ubito dziś boduikę i bazyliszka. Obecnie stoi chimera, gryf, a także monstra blokujące przejścia. Ghazi Bloody Fox zmartwiony jest brakiem wojowników wiary pod smokiem.

Zakaz skupu smoczych zębów spowodował wzrost tego surowca na bazarch i spadek ceny do 4000 i mniej talarów za sztukę. Być może już niebawem „młodzi" zamiast warować pod smokiem zajmą się za zawody i produkcję ;)

Kilku graczy grających bardzo wczesnym ranem uskarża się że gra nie jest dostępna przed 6 rano. Czasami gry nie ma od 5 do 6, a czasami dłużej.

Powalin na 120 węgla wykopanego w jarze nie natrafił na żaden kwarc, a drugie źródło kwarcu, czyli przełęcz, jest blokowana przez monstrum, którego zazwyczaj nie ma kto bić.

W Zigurze Marcelinho sprzeda bukłaki, oleje i odchody. DarkTemplar sprzeda 8 mikstur mobilności, a Odeusz siwy kupi 200 win. W Albionie Michał z Garbowa sprzedaje smocze zęby, a Jedriboss von Cebula skupuje deski. Eru sprzedaje kryształową czaszkę. W Orgrodzie Złote Serce kupi 200 liści herbaty. Tknięty Okruszek wystawił na bazar berło mroku za milion talarów. Winatorio kupi sól i śledzie, a Rectus sprzeda 10 PP.

Argonath oraz Baybars Bunduqdari wystawili na licytację pierścienie Allegedly. Ceny zaczynają się od 2 i pół miliona talarów.

W Zigurze na bazarze znajdziemy tarczę legionisty oraz tarczę kwarcową za milion talarów. Pirytowe naramienniki i nagolenniki to koszt rzędu 450 tysięcy talarów. Bicz wampa i katanę wystawiono za 840 tysięcy talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article