RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 29.03.2008

Damianek ubił dziś Bazyliszka, a SIRRAH pokonał Trolla Hugo zdobywając diament. Marko z Leśnej wygrał pojedynek ze Sfinksem, natomiast Dżina zamęczył Learyt. Wstał nowy mamut i blokuje drogę na lodowiec. Lodowy Golem padł z ręki Damianka 11 Werbixa. rf Różowy Motylek wraz z Tygrysem Północy ubiła dwie glizdy.

GorHan sobie szaleje, na czym korzysta wielu zdobywając po kilkaset doświadczenia przy kopaniu ropy czy węgla. Prowadzone są także zbiórki głów psów w celu produkcji Gorau do wróżenia statystyk monstrum u Amazonek.

W Zigurze szaleje epidemia, roznoszona głównie przez osoby celowo zarażające innych. Chodzenie po mieście z chorobą grozi umieszczeniem na CL Zigury. Są też doniesienia z innych krain o pojedynczych przypadkach zarazy.

Armagedon sprzeda za PP zmaksowany hełm Obri. Smok1988 wymieni antyczną tarczę achajską na inny sprzęt obronno-zaczepny. DarkTemplar także oferuje antyk, a dokładniej hełm achajski.

Wysyp antycznych ofert związany jest z wysypem znalezisk w latarni. Sir Anarchik znalazł antyczny sygnet achajski, a Smok1988 i DarkTemplar znaleźli sprzęt, który obecnie wystawiony jest na sprzedaż.

Także sprzedawany przez Armagedona hełm Obri pojawił się w jego schowku w Werbixa. Zabrał go jako trofeum z wygranej walki z Czarnym Żniwiarzem.

W Orgrodzie Soul Master sprzeda odblaskową pelerynę. Blood Raven kupi za PP tarczę kwarcową lub tarczę amazonek, a Klaudiuszkm sprzeda niemaksowane dębowe drągi. W Zigurze Rafalix w niedzielę o 8 rano sprzeda 6 skrzydeł dedala o wytrzymałości 30. Apresente sprzeda 30 beczek oligoceńskich, a Sir Ketling 31 win. W Albionie Druidka sprzeda 100 win i 15 kwarcu. Piomar sprzeda relikwie świętego.

W Zigurze Sedov sprzeda SMS, natomiast PP sprzeda Kidenart w Orgrodzie. Horatio Hornblower w Lesie i Damianox w Zigurze. Lord Skeleton kupi 7 sztuk pyłu za 90 PP.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article