RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 29.04.2008

Poległ dziś bazyliszek i sfinks. Dziewica Bogna biega po lodowcu blokowanym przez mamuta. Góry natomiast zablokowane są z obu stron.

Epiluteos zdobył szablę dżina po wygranej walce z Generalem. Morok, Khoren Sallar oraz Sir Racław Carnelius stracili po mule.

Konkurs na bandytę wygrał MeReSin pokonując w finale Zazriela. Esperal wycofał się ze względów świata rzeczywistego.

W wątku poświęconym liście Piomara wybuchła dziś dyskusja nad zasadami listy i zasadności dodawania przedmiotów straconych w walce do listy. Chętnych do zabrania głosu w tej dość trudnej sprawie zapraszamy do dyskusji na forum.

2 Maja od 21:00 obchody Rusalii, a już dziś poznaliśmy szczegóły triatlonu – składać będzie się on z trzech konkurencji: Konkurencji Ziguryjskiej - "Kto usypie największą piaskownicę?", konkurencji Orgrodzkiej - „ulubione przez Was wszystkich MATRIOSZKI", oraz konkurencji Hardrońskiej - "Kogo nie lubi Królowa Matka?". Szczegóły na forum.

Grandus McWywert sprzedaje dwa trolle topory oraz kwarcowy napierśnik za PP oraz talary. Jabadi pozbędzie się zmaksowanego hełmu achajskiego. Pan Stefan licytuje prawie zmaksowany miecz Astara za talary lub zestawy naprawcze.

W Albionie Lord Skeleton kupi skrzydła dedala, Skręt von Buch kupi 70 bukłaków, skór oraz PP. Sechim sprzeda w Zigurze 200 dzbanów, Stanislaw kupi czaszkę na narbonusa za klucze. Tygrys Północy sprzeda błonę feniksa oraz smoczą skórę. W Orgrodzie Szosilion kupi duże ilości miodu pitnego. Wilhelm z Zarzecza sprzeda łódkę, a Zielony Ony kupi 100 zestawów do Yuana.

Na bazarze w Zigurze znajdziemy kwarcowy napierśnik wystawiony za milion talarów, pirytowy nagolennik wyceniony na 550 tysięcy talarów, a także kością kosę za milion talarów.

Wstępnie na czwartek planowane jest spotkanko przy piwie graczy z Warszawy. Wszystkich potencjalnie zainteresowanych zapraszamy do zdeklarowania się w wątku spotkania.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article