RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 29.05.2008

Jak poinformował Malkon serwer obecnie działa na zapasowym łączu ze względu na awarię łącza głównego, co może powodować nieco wolniejsze działanie gry.

Padł dzisiaj smok, lecz nie było go tylko na turę. Równie często wstaje gryf, czy monstra na pustyni, lecz jeżeli są sisheni w grze to w miarę płynnie zatory są usuwanie. Monstra blokujące przejścia nadal stoją.

Mamy kolejnego natchnionego, a jest nim hindus StoiGniew. Składamy gratulacje, a przyszłym kandydatom na maharadżę obieranego przez lud przypominamy iż muszą mieć minimum kasztelana.

Semen Korczaszko został zaatakowany dziś przez Rtollsa, na czym zarobił trolli topór. Silverstar udał się do Latarni i znalazł w niej antyczny sygnet achajski zużywając dwa klucze.

Cena sztabek złota w skupie u złotnika dochodzi obecnie do miliona talarów. Cena jedwabiu w Raanidil to nieco ponad 4000 ta.

W Zigurze na bazarze znajdziemy hełm Wikingosia za 800 tysięcy talarów, a także kwarcowy napierśnik za milion. Szabla dżina to wydatek 770 tysięcy talarów. W Orogrodzie znajdziemy zarówno tarczę jak i kwarcowy napierśnik wystawione za milion talarów.

W Albionie Kamienne Serce kupi do 300 sztuk piwa, a KI-TAN kupi dzbany i SMSy. KamilZWK kupi zestawy naprawcze. Armagedon w Zigurze zamieni oczy bazyliszka na oleje, a Matres kupi jutro duże ilości medalionów z półksiężycem. Nar Thalion kupi dużo soli.

Blade Hope licytuje 5 kluczy do skrzyni, a Sir Ketling dwie nowe łódki. Maxius Wielki pozbędzie się miecza astara. Adelide licytuje antyczny sygnet achajski.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article