Albionowe Wiadomości 29.06.2008

15 Werbix, tura 30135. witamy w albionowych wiadomościach.

Niestety z gry odchodzą kolejni znani gracze – Sabriel, Galahand, to nazwiska tych co odeszli niedawno. Wypłycanie się „społeczności" Areny Albionu to obecnie realne i niebezpieczne zjawisko, grożące zawaleniem się świata gry.

Padł dziś smok, gryf i parę innych monstrów. Reszta stoi sobie spokojnie, jako że nie ma większego celu w ich atakowaniu na poważnie. Stoi chimera i bazyliszek, nie ma feniksa.

W Albionie Hotty sprzeda dworek, a Thorin von Ras kupi skrzydła. Marthines sprzedaje ulepszane i maksowane zwierciadlane sprzęty. Sachem sprzeda ulepszany pirytowy nagolennik za dzbany. Jedriboss von Cebula w Orgrodzie wystawił na bazarze 7 nowych łódek po około 100 tysięcy talarów. Glizdor kupi 100 miodów jadalnych, a Karager kupi duże ilości bukłaków. Esperal zakupi pas cnoty. W Zigurze Inarus kupi dużo win, a Pasterz Upiorów skupuje z bazaru duże ilości bukłaków. Kajtomirek kupi beczki śledzi.

Fishada licytuje kryształową czaszkę. Obecna cena to 3,5 miliona talarów. Predo natomiast licytuje szeroką kolekcję uzbrojenia. Także Polski Ivanchoe oferuje na licytacji maczugę czaszki czy hełm obri.

Na bazarze w Zigurze znajdziemy kwarcową tarczę za milion talarów, a także pirytowe naramienniki i nagolenniki za 420 tysięcy talarów. dzida Karttikeja kosztuje 500 tysięcy talarów, natomiast jakaś dziwna szabla dżina została wyceniona na 90 tysięcy. Z bazaru możemy kupić także jęzor biesa czy wielkanocne jajo zająca wycenione na milion talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact