Albionowe wiadomości 30.03.2008

Zmian czasu z zimowego na letni kosztowała nas utratę jednej tury. Na szczęście godziny zmian poszczególnych tur nie uległy przesunięciu.

W Soriuhu powalono Dżina i Lodowego Golema, oraz nieco wcześniej bazyliszka, lecz gdy tylko dostęp do gór został otwarty wstał soriuhowy bazyliszek. Stoi mamut, lecz glizda jest regularnie bita i dość szybko pada. Obecnie stwora brak. Nie było także strażniczki Boduiki.

O muła wzbogaciła się Conchita po ataku na wicehrabię Dealera, oraz Dobermans po ataku na murgrabię Bogdana Szlachetnego. Damned Prophet zarobił 250 tysięcy talarów po wygranej walce z baronem Blackmanem. Sindre wygrała pojedynek z markizem rakurai ShogunWielki i zarobiła 100 tysięcy talarów.

GorHan sobie szaleje, choć ogólnie żali nie widać na forum. Niektórzy biją go trochę na rany, reszta kopiąc czy po prostu skacząc zbiera doświadczenie, a można naprawdę go dużo załapać. Młodzi rycerze rośnijcie w siłę.

Maharadża Predo mimo szalejącego GorHana organizuje produkcję dzbanów i poświęconego mleka. Planowane jest też przemienianie innych amuletów na mleko przez philofolisa Norbikusa. Potrzeba do tego jednak ryżu i amuletów innych religii.

Kruszon Niedobry wyraził na forum swoje niezadowolenie z faktu iż doświadczeni gracze oszukują młodych graczy na cenach, a dostał ofertę kupna grudek złota za 2000 tysiące talarów sztuka. Oj nieładnie panowie...

W Albionie Skręt von Buch kupi 150 skór lub bukłaków, a Druidka pilnie kupi 11 kwarcu. General sprzeda beczki i deski, kupi tanie siekierki. Lady Sicatriz kupi niebieskie kwiaty z kolcami. W Zigurze Ziutosław sprzeda 14 sztuk poświęconego mleka, Ewa sprzeda około 65 medalionów z półksiężycem po około 1400 talarów sztuka. Stalowe Serce kupi młot toorusa. W Orgrodzie Kruszon Niedobry sprzedaje piryt po 3000 talarów sztuka oraz grudki złota po 6000 sztuka. Wojtek Niezwyciężony kupi dużo śledzi.

W Albionie za milion talarów możemy kupić kwarcowy napierśnik, szabla dżina a także młot Toorusa. W Zigurze za te same pieniądze kupić możemy antyczny hełm achajski, hełm Obri, kwarcowy napierśnik, czy koście kosy. Za 770 tysięcy talarów wystawiono pirytowy nagolennik, a za 550 tysięcy hełm Wikingosia.

Beorg na licytację wystawił 300 PP. Interesują go posiadłości, sprzęt i talary. SpeedyXXIV natomiast sprzeda antyczny trójząb trojański. Mroczne Serce I oferuje troli topór i naramiennik pirytowy, a Radziallo hełm achajski. Perdido wystawił na sprzedaż prawie zmaksowany kwarcowy napierśnik. Interesują go talary i tarcza kwarcowa. Kaffas sprzedaje natomiast 8 kluczy do skrzyni.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact