RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 30.05.2008

Na froncie walki z monstrami standardowe częste wstawanie ubitych sztuk. Gryf wstawał kilka razy, lecz na szczęście na miejscu były dwie szyszki. Smok jest ponownie obijany i wkrótce padnie.

Pierwszym kszatrija – wojownikiem wiary hindusów został natchniony StoiGniew. Ropeflake zaatakował dziś księcia Asjevala i zarobił smoczy nagolennik. Sir Damjan i Radziallo zarobili po skrzydłach dedala.

Von Fiederhorf szykuje duże zadanie – quest – dla prawosławnych graczy. Szczegóły jeszcze nie są znane, lecz należy spodziewać się wielu ciekawych zadań.

W nocy odbędą się wybory na sułtana Zigury. Mimo nietypowej pory zachęcamy wszystkich do udziału w wyborach.

Gedimas odwiedził Yuana i na 25 zestawów osiągną przyzwoity wynik 8,6 punktów na zestaw. Ostatnie dwie wyprawy nowogrodzianina okazały się dochodowe. MROCZNY ANIOł odwiedziła latarnię i wzbogaciła się o miksturę wiedzy.

Dante Bellaxos na licytację wystawił trolli topór, a Blade Hope licytuje 5 kluczy do skrzyni. Jędrus sprzeda kryształową czaszkę. Tealc Szary licytuje błonę feniksa.

W Orgrodzie Adelide wypożyczy skrzydła dedala, a Percival kupi 50 butelek. Kirej ma do napełnienia 70 dzbanów oraz narzędzia. Sephora kupi dużo wosku. W Zigurze B o r e k sprzeda 3 nowe skrzydła dedala. Grzesiu Dobry sprzeda 74 oleju, a Verahin ponad 200 stali. W Albionie BrF Sir Peugeot sprzedaje bukłaki i pióra, chętnie zakupi szablę dżina.

Na bazarze w Zigurze znajdziemy trolli hełm za 880 tysięcy, kwarcowy napierśnik za milion oraz nienaprawialny pierścień Allegedly za 660 tysięcy. Za kością kosę czy trolli topór zapłacimy milion talarów. Rubinowy naszyjnik wyceniono na 275 tysięcy talarów.

14 czerwca spotkanie graczy w Warszawie. Dzisiaj Andy zaproponował zmianę lokacji z LOLka na bar Marylin. Szczegóły znajdziemy na forum.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article