Albionowe Wiadomości 30.06.2008

15 Soriuh, tura 30155. witamy w albionowych wiadomościach.

Padł dziś dżin, gryf, a także glizda. Szykują się więc dwa soriuhowe monstra blokujące przejścia. Dodatkowo padł niedawno smok, więc i on będzie niebawem dostępny w wersji Soriuhowej.

Amaronis wygrał dziś z Bielikiem otrzymując zarazem 26 tysięcy talarów, oraz wygrał z Kasią Leben dostając w prezencie 1,8 miliona talarów. Większość ataków, jak i większość atakerów przebywa obecnie w Zigurze, gdzie praktycznie nie ma gwardzistów.

10 tur temu Matilho znalazł na polanie śmierci kryształową czaszkę. Wygląda na to że czaszka pojawia się co około 10 tur.

Herszt Gumiak zniósł zakaz skupu zębów, lecz nakazał bandzie by handlowała z umiarem...

Predo nadal prowadzi licytację swojej zbrojowni za PP i zestawy naprawcze, czy też talary. Drafin licytuje kryształową czaszkę. Cena obecna to 8,1 miliona talarów. U Fishady obecna cena za czaszkę to 5 milionów.

W Orgrodzie Klaudiuszkm kupi beczki śledzi, a Odeusz siwy skupuje duże ilości piór po 2 tysiące talarów. BrF Kaspersky kupi 50 soli. thug Norbikus sprzeda jutro 69 jedwabiu za PP lub łódka + PP. W Albionie Dobroduszny sprzeda 300 smoczych zębów, a Zazriel sprzeda 181 dzbanków. W Zigurze Szilom kupi PP i SMSy, a Vasco Azteca piwo i relikwie.

W Orgrodzie na bazarze znajdziemy dwie tarcze kwarcowe od 875 tysięcy talarów, a także pirytowy nagolennik za 460 tysięcy, czy dzidę Karttikeja za 500 tysięcy talarów. Łódki dostępne są już od 50 tysięcy talarów, nie ma natomiast większych ilości skór, bukłaków i wody.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact