RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 31.03.2008

Demon Moron trzyma się jeszcze na lodowcu, lecz mamut zamienił się już w dziczyznę dużą, a Glizda gryzie ziemię po uderzeniu berserka Allaina. Padł także Cerber. Marek Wielki pokonał Piaskowego Dżina i zdobył jego tarczę.

Conchita zdobyła zmaksowane kabuto po ataku na BrF Czarturo. Natomiast Dobermans zarobił 20 tysięcy talarów z ataku na Ranę Arvalis. Bandyta Galagan z barona Blackmana wydusił w Bertinie około 500 tysięcy talarów.

Na wyżynie na przełęczy Roha oprócz kwarcu i szmaragdów znaleźć można także diamenty. Na razie nie znana jest średnia ilość diamentów przypadających na jedną pelerynę. Jeżeli okaże się ona wysoka, to wartość tego surowca spadnie, choć pewnie więcej osób uda się do kurhanu.

Z ostatniej wyprawy Nowogrodzianina wróciło 79 procent zainwestowanych funduszy, czyli nieco więcej w porównaniu do poprzedniej wyprawy.

Artvonc znalazł ostatnio dwie kryształowe czaszki. Jedna sprzedana, druga jeszcze nie i zapewne tanio nie pójdzie, jeżeli oczywiście nie jest czaszką wirtualną.

Szosilion udał się do latarni z 6 kluczami, lecz niczego wartościowego nie znalazł.

W Albionie Matkurczak kupi za 50 tysięcy talarów 100 skór. Skręt von Buch kupi 150 bukłaków, a Xien sprzeda 50 sztuk pirytowych chodaków. W Zigurze Tyracjan podobnie jak medb Golden Dragon sprzeda duże ilości stali nierdzewnej. SirMakmanian sprzeda skrzydła dedala. W Orgrodzie Samar Kamel Khanafer sprzeda 102 liści herbary, a Cadzik wystawił na bazarze 6 skrzydeł dedala.

Kukers i Jotpe wystawili na licytacje po zmaksowanym mieczu Astara. Geterus Artimedus wystawił na licytację 8 zestawów po 50 medalionów z półksiężycem.

Beregrond sprzeda dwie odblaskowe peleryny za PP. Damianox w Zigurze sprzeda PP po 5 tysięcy talarów sztuka. Horhez licytuje 300 PP. Obecna oferta to 1,8 miliona.

Na ziguryjskim bazarze za 495 tysięcy talarów kupić można hełm Wikingosia, nieco droższe są pirytowe nagolenniki i naramienniki. Tarcza kwarcowa czy kościa kosa to koszt rzędu 1 miliona talarów. Bicz wampa oraz czarny sztylet może być nasz za około 900 tysięcy talarów. Konika stepowego kupimy już za 44 tysięcy talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article