RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 31.05.2008

Padł jeden zestaw smoków, padło także kilka feniksów, bazyliszków i innych okolicznych monstrów. Obecnie stoi nowy bazyliszek i jar jest zablokowany. Troll traci 15 ko, stoi także Boduika.

Od paru dni skacząc po stepie w workach możemy znaleźć relikwie świętego, lecz o wytrzymałości 1. Skacząc natomiast po dżungli znaleźć możemy wina. Cena sztabek złota w skupie u Złotnika przekroczyła milion talarów za sztukę. Cena jedwabiu w dzielnicy 1000 rzemiosł utrzymuje się pomiędzy 4000 a 5000 ta.

Ostatnio kilka osób odwiedziło Yuana, w tym nawet Galagan. Wizyty okazały się owocne. W górach natomiast Rafoniusz stracił 32 obrony.

Fu Man Czu oraz Zielony Ony szukają w Orgrodzie hutnika. Na niedzielę Duke Nukem zamówi 100-150 grudek złota.

Percival licytuje diament, a Maxius Wielki zmaksowany miecz astara. Pan Stefan pozbędzie się berła mroku, a Kakauko zmaksowanej kościej kosy.

W Zigurze Morried sprzeda 49 smoczych zębów, a Ystick 100 błogosławionych ikon. Sir Ixidor Carnelius w Albionie kupi 75 proszków z rogu, a Krwawy Anioł sprzeda miody pitne. Fyfti sprzeda 100 relikwi, a Sir Amik kupi ikony. W Orgrodzie Sherkan kupi 81 sznurka. thug Norbikus przyjmie zlecenia na liście herbaty, a Glanka interesuje się beczkami i bukłakami.

W Zigurze na bazarze znajdziemy za milion talarów hełm wikingosia oraz kwarcowy napierśnik i kwarcową tarczę. Trolli topór odciąży nas z miliona talarków. W Albionie natomiast hełm wikingosia kosztuje 840 tysięcy, a hełm trolli 740 tysięcy. Kwarcowy napierśnik kosztuje 840 tysięcy, a tarcza kwarcowa milion talarów. Za kością kosę damy 840 tysięcy talarów, a za pirytowe nagolenniki i naramienniki aż milion talarów. W Orgrodzie na chwilę obecną nie ma ciekawych ofert uzbrojenia.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article