RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 9.03.2008

13 Soriuh, tura 27913, witamy w Albionowych wiadomościach.

Nie cichnie zamieszanie wokół Albionu. Król Nazgól wraz z bandytami i czarnolistowcami w straży wsadza i obija wszystkich prawych rycerzy przebywających na terenach kraju. Car Michał Monomach oferuje na zbliżające się wybory listy żelazne dla prawych katolików. Lista buntowników liczy już ponad 60 rycerzy i rycerek.

Stoi dżin, chimera, bazyl oraz lodowy golem. Góry są więc całkowicie zablokowane. Nieco zaskakująco wygląda lodowiec, który dostępny jest z obu stron. Totcom ubił sfinksa, który zapewne dość szybko wróci.

W propozycjach do autora wybuchła dziś dyskusja nad śmierdzeniem – kiedy powinno się pojawić, oraz o zapowiadanej profesji arcyłotra i arcystrażnika, której domagają się stróże prawa.

Wybory na cara już niebawem bo w środę rano od godziny 9:00. Gorąco namawiamy wszystkich prawosławnych do urn. Niska frekwencja może się źle skończyć...

Jak donosi Master Aziiz za każde 10 tysięcy talarów wpłacone do skarbonki dla ubogich dostaniemy w podzięce afrodyzjak. rakurai ShogunWielki inwestuje pokaźne sumy u Nowogrodzianina. Z czterech wpłat po 50 tysięcy talarów z pierwszej wróciło 65 tysięcy, z drugiej 40 tysięcy, z trzeciej 35 tysięcy, a z czwartej aż 79 tysięcy talarów.

Do produkcji gurgola nie potrzebujemy już kwarcu. Wystarczy sama smoła i skóry garbowane i sprawny zawód mnicha.

W Soriuhu kilka osób odwiedziło Yuana z dostawą świeżego wina i kwarcu. Otrzymali oni szczodrą pomoc uzyskując wysoką średnią z zestawu, lecz jak to zazwyczaj bywa pomoc dotyczyła głównie tych rozbudowanych zawodów.

11 Argosba, czyli w piątek 14 marca o godzinie 18:00 odbędzie się ceremonia zaślubin damy Princess Saphira i rycerza Gelertha Dwa Miecze. Redakcja składa gorące życzenia przyszłej młodej parze.

EjaShaggus rozpoczął temat poświęcony tegorocznemu zlotowi na mazurach. Szczegóły znajdziemy na forum Areny Albionu.

W Zigurze wysyp ofert – za milion talarów na głowę założymy hełm troli, legionisty lub Obri. Tarcza kwarcowa dostępna jest w cenie 855 tysięcy talarów. Za milion talarów naszą pierś może przyodziewać kwarcowy napierśnik, lub nieco tańsza zbroja legionisty. Dostępna jest też bogata kolekcja broni (och ta reklama w wiadomościach :P) – bicz wampa za 550 tysięcy, czarny sztylet za 440 tysięcy, szabla dżina, młot Toorusa i kościa kosa za milion oraz płonące nunchaku za 660 tysięcy. W obrocie jest 75 kwarcu w cenie od 1700 talarów. W Orgrodzie kwarcowy napierśnik nabędziemy już za 930 tysięcy talarów, pirytowy naramiennik może być nasz za 618 tysięcy, a ogier wschodni za 185 tysięcy talarów.

Hugo van der Boden sprzeda SMSa w Albionie, Sir Ketling kupi czaszkę na narbonusa. Jeżeli potrzebujemy producentów na zamówienie to możemy zgłosić się do Grzesia Dobrego, który zrobi nam oleje, lub do wprawnego stolarza Master Aziiza produkującego beczki.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article