RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 01.05.2008

Stoi piaskowy dżin i z wywróżonych statystyk można wywnioskować iż nie padnie przez bardzo długi czas. Padł Golem, lecz wstał nowy. Nie ma pingwina ani glizdy. Mamut wciąż stoi na posterunku.

MuadDib ukradł dziś smoczy nagolennik królowi Polskiemu Ivanhoe. Skradł także wino Spince, co oznacza iż wbijał ostatnio ząbki. ONILL stoczył krótką walkę z Sir Grassmate i zdobył niezniszczony jeszcze ogień grecki.

Na forum Nimum wydał oświadczenie potępiające politykę króla Albionu. Pod oświadczeniem podpisują się kolejni rycerze. Niebawem kolejne wybory, na wynik których wielu czeka w napięciu.

W wątku prawosławnych trwa przedwyborcza gorączka, pojawiło się kilku nowych kandydatów, którzy również przedstawili swój program i zamierzają aktywnie walczyć o głosy.

W kopalni na pustyni znaleziono dziś szmaragdy, a w grocie pojawiło się kilka kluczy, lecz wysyp ograniczył się raczej do jednej tury.

W Orgrodzie Scorp sprzeda około 240 bukłaków, Ziutosław sprzedaje 50 miodów pitnych za PP, a Fyfti sprzeda łódki, porcelanowe naczynia i piwo. W Albionie Dark Horse wymieni zmaksowany trójząb trojański na zmaksowany topór achajski. Chryzippos sprzeda 13 czapek niewidek prawym rycerzom za talary lub PP. Ajon I kupi tarczę kwarcową. W Zigurze Wojtek Niezwyciężony sprzeda medaliony, a Tortuffe sprzeda 67 dzbanków.

Black Sun wystawił na licytację wiele kwarcowe i trollego sprzętu. Poyinting licytuje smocze serce.

Na bazarze w Zigurze znajdziemy dwa hełmy achajskie oraz trolli hełm za milion talarów, hełm Obri za 850 tysięcy. Do tego dorzucić możemy tarczę kwarcową za 820 tysięcy i tarczę legionisty czy kwarcowy napierśnik za 770 tysięcy talarów. Pirytowe nagolenniki i naramienniki wyceniono na 550 tysięcy. Szabla dżina to wydatek 770 tysięcy talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article