Albionowe wiadomości 05.04.2008

Aktywność swą wzmogła po ubiciu GorHana Yakuza. Na chwilę obecną ubili już 9 monstrów na pustyni i w Górach. Niektórzy żartowali że Yakuza potrzebuje maski by bić monstra okładane wcześniej przez kupców... Monstra bili także inni, dzięki czemu padła Glizda, sfinks, goryl bombelek oraz inne monstra. Strażnik Jama ciągle stoi.

Według wyliczeń Ezrahira dzisiaj urodziny obchodzi Malkon :) Życzymy wszystkiego najlepszego, powodzenia z rozbudową gry i dużo cierpliwości dla graczy ;)

W Niedzielę o 20:00 na Wzgórzu 100 Ognisk w Puszczy rozpocznie się ceremonia zaślubin Rusałki z Dziką Lamą. Wszyscy są mile widziani. Jadła, a tym bardziej popitki nie zabraknie, nie wspominając o imprezie jaką Dzika Lama z Rusałką jest w stanie rozpętać...

Kupując towar z bazaru należy dokładnie przyglądać się temu co zaznaczamy. Przez raczej czyjąś nieuwagę zarobiła 450 tysięcy talarów z każdego z 3 sprzedanych kwarców.

Dzisiaj pojawiła się także nowość – wystarczy wpisać cenę a przedmiot automatycznie się zaznaczy i będzie gotowy do wystawienia na bazarze.

Jedwab w RaaniiDill u rzeźbiarzy osiąga już zawrotne ceny powyżej 7000 talarów za sztukę. Sztabki złota nadal stoją dość nisko bo poniżej 800 tysięcy talarów, przy koszcie produkcji 1 miliona talarów. Kilka tysięcy warte są także przyprawy u Nowogrodzianina.

W Zigurze za 880 tysięcy talarów kupić można trolli hełm. Pirytowe nagolenniki i naramienniki kosztują około 600 tysięcy talarów, a zakup szabli dżina, młota Toorusa czy kościej kosy to wydatek około 1 miliona talarów.

W Orgrodzie Arteus ainur pilnie sprzeda zmaksowany miecz Astara, Karager sprzeda 70 piw, a Ersentes kupi diament i walentynkowy bukiet kwiatów. W Albionie General sprzeda 35 beczek oligoceńskich małych, Mudżahid sprzeda 60 pustych beczek. W Zigurze Blood Raven kupi 29 win, Krwawe Serce sprzeda 100PP, a Justar sprzeda oleje i stal. Armagedon za wywary herbaciane wyłącznie sprzeda czaszkę na narbonusa za około 100 tur.

Trwa właśnie w Piwoni zlot graczy w Warszawie, a już 18 kwietnia wiosenne spotkanie w Poznaniu i 19 kwietnia w Krakowie.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact