RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 06.04.2008

2 Soriuh, tura 28461, witamy w Albionowych wiadomościach.

Tomasz Wędrowca dzisiaj po północy odkrył i „testowo" wykorzystał lukę w grze. Działo się to za zgodą i wiedzą autora, lecz ta luka okazała się bardziej poważna i w efekcie wszystkie przedmioty gry trafiły do Tomasza. Próba odtworzenia stanu gry sprzed testu owej luki skończyła się częściowym sukcesem – wielu graczy straciło różne przedmioty, niektórzy dość cenne.

Obecnie na forum panuje chaos – nie wiadomo kiedy i czy wszyscy odzyskają utracone cenne przedmioty i inne surowce, ani także czy gra będzie się toczyć dalej, czy autor przywróci całkowicie kopię gry z sobotniego poranka. Autor zapowiedział że w miarę odzyskiwania danych z soboty przedmioty będą przywracane. Wróciły rzeczy ze stanu o godzinie 5 rano z nocy z piątku na sobotę.

Nie ma obecnie golema, więc zaraz zapewne wstanie soriuhowa sztuka. Stoi natomiast piaskowy dżin, a także mamut długokły, choć ten ostatni jest właśnie okładany. W całym tym zamieszaniu Galahand zaatakował Nazgul i wygrał zmaksowanego rumaka bojowego. Przed całym zamieszaniem Arczerion zdarł z Cyryla Pobożnego smoczy nagolennik, lecz po przywróceniu stanu przedmiotów przedmiot niejako wrócił do właściciela. Verkan w skalnym jarze zdobył skrzydła dedala – zalecamy ich szybkie zdejmowanie – a łupem Sindre padł pirytowy naramiennik.

Ślub Rusałki i Dzikiej Lamy został przełożony na przyszłą niedzielę na godzinę 20:00.

Właśnie w tej chwili król Polski Ivanchoe rozdaje młodym katolikom relikwie świętego oraz podstawowe uzbrojenie.

Dzisiaj to już tyle, mamy nadzieję że jutro gra potoczy się bez niespodzianek.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article