RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 07.04.2008

Przez większą część soriuha nie było piaskowego dżina ani bazyliszka. Lodowego golema nie było 3 tury. Sfinksa ubił Marko z Leśnej, blitzkrieg na Gryfie przeprowadził Kamiz. 1 Bertina wstał także strażnik Jama, na rękę którego dybie Trokpol i to nie w celach matrymonialnych. Armagedon donosi iż soriuhowy dżin jest solidnie doładowany i łatwy do dobicia nie będzie. Pani Smoków ubiła swoje pupile i przez krótki okres smocze gniazdo było otwarte dla zbieraczy. 20 soriuha wstała Glizda, a mamut jest w pełni wyposażony, więc z dostępem na lodowiec mogą być problemy.

Swetla Na straciła dziś po ataku MeReSina zmaksowanego wielbłąda dwugarbnego, a wczorajszego wieczora RainHard zdobył dwa rumaki bojowe... Prosimy nie galopować nago.

W wolnych wyborach na maharadżę RaaniiDiilu został wybrany Morok zastępując pierwszego maharadżę Predo.

W bieżącej turze odbywają się wybory na tron w Albionie. Wszystkich katolików zapraszamy do górnego miasta i wzięcia udziału w głosowaniu. O północy rozpoczną się także wybory w Zigurze, gdzie islamiści obrać będą mogli nowego sułtana.

W górach nadal masowo tracimy schowek, tak więc należy omijać te niebezpieczne rejony lub przygotować się na niemiłe niespodzianki. Obecności czaszek nie stwierdzono, choć wczoraj Theron znalazł kością kosę, czaszkę oraz kamień filozoficzny.

Na wyspie dziewic pojawiła się nowość. Za używki niskopoziomowi rycerze mogą podnieść statystyki. Tylko rodzi się pytanie skąd używki na wyspie?

Soriuh nie wprawia Yuana w dobry nastrój. Rafoniusz dostarczył mu 232 butelki wina, lecz stara łajza się nie spisała. Uzyskał niską średnią 5 punktów z zestawu i o mały włos nie stracił cennego alchemika.

W Orgrodzie Motomysz z Marsa sprzedaje grudki złota i piryt. Jedrzej sprzeda 50 beczek śledzi, a thug Norbikus sprzeda 25 słonich proszków i wymieni 60 drągów na 10 wędek.

W Zigurze Sir U-Boot sprzeda stal, Tygrys Północy sprzeda duże ilości ropy, a Sherkan kupi dwie sztuki gourau.

W Albionie natomiast Sephora pilnie kupi skrzydła Dedala, a Arielo równie pilnie 100 PP za 500 tysięcy talarów. Stalowe Serce sprzedaje w lesie 60 smoczych zębów, a Skręt von Buch kupi 150 bukłaków i rumaka bojowego max.

Maćko Niezłomny praktycznie codziennie łowi na stepie i chętnym odda świeże śledzie.

Borntobe nadal licytuje trójząb trojański i obecna oferta to 1200 PP. Alexia licytuje natomiast zmaksowany kwarcowy napierśnik oraz Mamuci długi kieł.

W piątek kolejny zlot graczy w Warszawie, tym razem w pubie Funky Jimmy na ulicy Wilczej. Kto może niech przychodzi, gdyż będzie co świętować ;)

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article