RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 15.03.2008

Miesiąc przychylności bogów przyniósł kilka wspaniałych zwycięstw nad monstrami. Z rąk rodzimowierców narbonusów padł pancerny pingwin, mamut długokły oraz piaskowy dżin. Równie pancerny bazyliszek nadal się trzyma, natomiast lodowy golem poległ z ręki Kasjana. 10 werbiksa niestety pojawił się nowy dżin i droga w góry została zablokowana.

Wyprawy do Latarni nie przyniosły zakładanych rezultatów. Abbaddon znalazł miksturę wiedzy, a Hugo van der Boden katanę. Inni rycerze nie znaleźli niczego wartościowego.

Na albionowym forum hinduscy mistrzowie pióra rozpoczęli spisywanie dawnych i obecnych historii RaaniDillu i narodu hinduskiego. Wszystkim gorąco polecamy lekturę wątku.

Ostatnia wyprawa kupiecka organizowana przez Nowogrodzianina w Ogrodzie przyniosła wszystkim wpłacającym jedynie 63% z wpłaconych funduszy.

Prawosławnych oraz taoistów zapewne nie ucieszy fakt iż do grona kozaków dołączył arcyksiąże StoiGniew. Stoi już na posterunku w okolicy siedziby mamuta.

W Orgrodzie zakupić możemy w cenie jednego miliona talarów tarczę legionisty, tarczę i szablę dżina. Kwarcowy napierśnik kupimy za jedyne 875 tysięcy talarów. Golemowe włócznie dostępne są od 150 tysięcy talarów.

W Zigurze za milion talarów nabędziemy tarczę kwarcową, a także pirytowe nagolenniki i naramienniki. Również za milion wystawiony jest bicz wampa, czarny sztylet, szabla dżina i koście kosy.

Wczoraj miało miejsce spotkanie graczy w Warszawie. Kto był mógł poznać licznych przedstawicieli różowej familii z solenizantką na czele, pluton kozaków z Morokiem na czele, także szogunkę z obstawą czyli Koniaszem, osawuła Bulliego, Andyego, Orkiusza, Azraila, Szarlotę, „Spidiego”... oj było nas dużo. Na rany padł pyszny różowy smok, a w miłej atmosferze poświęconej rozmowom o grze jak i świecie rzeczywistym opróżniono kilka butelek piwa. Zdjęcia na albionowym forum.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article