RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 16.03.2008

12 Soriuh, tura 28052, witamy w Albionowych wiadomościach.

Mamy soriuh i bicie niektórych monstrów nieco ustało ze względów bezpieczeństwa. Stoi dżin i smok, nie ma lodowego golema i ubitego przez Aivara bazyliszka o obronie godnej GorHana. berserk Memento Mori ubił Boduikę, Learyt cerbera, a Duke Nukem ubił Trolla. Soriuhowy Sfinks gania po piramidach. Przynajmniej czterech sishenów widziano pod smokiem. Zapewne padnie w nowym miesiącu.

Już jutro od godziny 18:00 wybory maharadży RaniDillu. Kandydatów nie brakuje i wybór zapewne nie będzie łatwy. Swój program wyborczy na forum przedstawili: bandyta gubernator Nathan de la Visuel. konstabl Aleyn oraz Predo. Z otwartych wypowiedzi najwięcej zwolenników ma dwóch ostatnich kandydatów. Natomiast w Poniedziałek rano wybory na sułtana Zigury. Sensacji nie należy się spodziewać, aczkolwiek wyborców obu nacji gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach.

Mimo obecności dużych ilości szmaragdów na wyżynie nadal można znaleźć pojedyncze sztuki w kopalni w Zigurze. Itiusz de Pawulon znalazł dzisiaj dwie sztuki. Natomiast na wyżynie nadal średnio wypada 20 szmaragdów i 50 kwarcu na jedną pelerynę. Zużywa się przy tym duże ilości leków i jedzenia, lecz nie ma innych negatywnych zjawisk na przełęczy jak i na wyżynie.

W Zigurze za milion talarów nabędziemy sprzęt taki jak trolli hełm, tarcza kwarcowa, kwarcowy napierśnik, czy szabla dżina. Zbroja legionisty jest nieco tańsza i kosztuje 605 tysięcy talarów. Bicze wampa dostępne są już za 660 tysięcy, ogon cerbera wystawiono w cenie 550 tysięcy talarów, natomiast golemowe włócznie sprzedawane są już za 132 tysięcy talarów. Kwarcu dostępne jest 35 sztuk w cenie od 2700 talarów, z 52 dostępnych w handlu szmaragdów najtańszy kosztuje 38 tysięcy.

Złote Serce za wywary herbaciane sprzedaje smoczą skórę. Obecna oferta to 290 herbat. Sir Hermes Carnelius za zgodą sułtana wystawił na sprzedaż świeżo wyremontowany dworek w Zigurze. Karager za talary sprzeda diamenty najwyższej jakości. Obecna oferta to 1,3 miliona za sztukę. Madzan natomiast zamieni astara max i achaja na zmaksowany trójząb lub topór achajski. Za talary możemy też nabyć zmaksowaną tarczę amazonek u Rafalixa. Sir Hermes Carnelius sprzeda pakiet 2000 PP za smoczy napierśnik. Tygrys Północy za PP sprzeda natomiast Pazur Sfinksa. Elbandito za PP kupi kryształową czaszkę.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article