RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 16.04.2008

Turę temu padł smok z ręki Armageddona. Stoi dżin oraz bazyliszek, nie ma lodowego golema. Stoi także mamut, a wieść zza lodowca niesie iż glizda także stoi. Zgromadzenia wieszczek blokuje Boduika podrywana obecnie przez herszta.

Dobermans w Zigurze w przeciągu dwóch tur zdobył 3 muły. Arczerion natomiast zdobył skrzydła dedala pokonując Copsekisa.

Kilku rycerzy lubujących się w walkach żaliło się dziś na forum na duży wpływ losowości uniemożliwiający np. zadawanie ran mają ponad 200 przewagi ataku nad obroną przeciwnika. Ostatnie zmiany w losowości walk doprowadziły już do utraty kilku sztuk cennego sprzętu.

Carem ponownie obrany został miażdżącą ilością głosów Michał Monomach. Gratulujemy wygranej oraz dziękujemy prawosławnym za udział w wyborach.

Musashi Miyamoto JAP sprzeda za PP zmaksowany hełm achajski. Kruszon Niedobry sprzeda 178 pirytu za 300 tysięcy talarów oraz zmaksowaną katanę i bicz wampa. Robert De Lucius wystawił na licytację antyczny hełm achajski, a także zbroję legionisty i kwarcowy napierśnik. Tygrys Północy sprzedaje zmaksowany antyczny topór achajski.

W Orgrodzie James Hetfield zakupi 100 miodów pitnych, a Horhez sprzeda duże ilości soli. W Albionie Druidka sprzeda 50 relikwi świętego, a Beregrond kupi miksturę wiedzy. Beorg sprzeda PP. W Zigurze VanSocrates kupi bukłaki, a Leodinas wymieni młot torusa z dopłatą na kwarcowy napierśnik.

W Zigurze na bazarze znajdziemy hełm wikingosia czy kwarcową tarczę za 550 tysięcy, droższy hełm trolla czy kwarcowy napierśnik za 770 tysięcy, a także pirytowe naramienniki i nagolenniki za 360 tysięcy. Katanę wyceniono na 550 tysięcy, szablę dżina na 770 tysięcy, a młot toorusa może być nasz za milion talarów. W Albionie natomiast na bazarze również mamy hełm Wikingosia, lecz w cenie 370 tysięcy talarów. Znajdziemy również pirytowy nagolennik za milion talarów. Brak innego sprzętu.

Na najbliższą sobotę organizowane jest spotkanie graczy w Trójmieście. Podobna sytuacja ma się w Warszawie gdzie być może w piątek po 18:00 gracze spotkają się w Kwadransie.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article