RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 17.04.2008

Dziś w grze pojawiło się coś nowego i spektakularnego – w przymierzalni za 30 PP nabyć możemy.... Różowe rajtuzy !

Druga wiadomość dnia to wysoce prawdopodobne ponowne budzenie GorHana. Szogunka Murasaki Swesow jest w posiadaniu kompletu potrzebnego do jego obudzenia. Padły dziś także pomysły by obudzony gorhan działał na nieco innych zasadach umożliwiając szerszej liczbie rycerzy walkę z monstrum - na przykład poprzez podzielenie 444 wcieleń GorHana na różne grupy przypisane do konkretnych poziomów graczy.

Na chwilę obecną nie ma glizdy ani mamuta. Stoi piaskowy dżin, lecz golema nadal nie ma. Smoka turę temu nie było, a bazyliszek jest obijany. Rf Różowy Motylek ubiła gryfa zdobywając ognisty agat, a Sfinksa pokonał Marko z Leśnej.

Kilku rycerzy było na polanie śmierci, lecz jak na razie od paru dni polana jest pusta.

W Albionie prałat Belfast sprzeda skrzydła dedala o wytrzymałości 30. Skręt von Buch kupi 150 bukłaków, a Wieczny krzyżowiec sprzeda 69 medalion z półksiężycem i 19 beczek śledzi. W Zigurze Jabadi sprzed duże ilości stali, a Marcelinho sprzeda bukłaki. W Orgrodzie Tommy Vrooblevsky sprzeda wódkę za 1500 ta od sztuki, a Isair sprzeda wino za 5000 ta sztuka. MateuszR na licytację wystawił antyczny sygnet achajski oraz antyczny wielki topór achajski. Madzan licytuje dwa smocze napierśniki. Jeden za talary, drugi za diamenty.

W Orgrodzie na bazarze znajdziemy zbroję legionisty za milion talarów, a także pirytowy nagolennik za 500 tysięcy. Odblaskowe peleryny kosztują około 80 tysięcy talarów. Grudki złota kupimy za około 8000 tysięcy, a jedwab dostępny jest od 9000 talarów za sztukę. W KurKor znajdziemy dwa gurgole za 265 tysięcy talarów.

Seniora poszukuje taoista Arvanity, który niedawno opuścił wyspę dziewic. W podobnej sytuacji znajduje się Waco. Robert De Lucius szuka natomiast chętnych do gry wasali od poziomu stolnika. Ersentes poszukuje prawych prawosławnych wasali, najlepiej kupców.

Książę Tempimuch zakończył już żałobę i poszukuje ponętnej żony.

Już jutro mini spotkanko w Warszawie w Kwadransie. Organizowane są także zloty w innych miastach. Szczegóły na forum.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article