Albionowe wiadomości 18.03.2008

13 Gortid, tura 28093, witamy w Albionowych wiadomościach.

Wiadomości zaczynamy od sensacji. Dokładnie 8 tur zajęło zebranie składników potrzebnych do obudzenia GorHana. Dyskusja zapoczątkowana przez Aivara przerodziła się w zbieranie przedmiotów do obudzenia trzeciego GorHana i na chwilę obecną zalecamy robienie zapasów zestawów naprawczych, używek, a także lokowanie talarów. GorHan zostanie obudzony i zrobi to zapewne Maryh von Gyros. Oko golema podarował Allain, skórę smoka Memento Mori, Oczy Bazyliszka Poyinting, błonę feniksa Hugo van der Boden, serce smoka Maryh von Gyros, wątrobę mamuta Melon rodu Syfów, rogi demona Następca, kopyta demona Van der Ziutek, jęzor biesa Tobiash, wężowe płuca Marek Wielki, a małpi ogon Nimum.

Padały dziś feniksy, chimery i inne monstra. Stojącą glizdę dość szybko ubiła Gerda, która równie szybko powstała i znowu padła pod naporem Azraila. Marek Wielki z pomocą innych bijących pokonał Lodowego Golema. Stoi mamut, dżin, smok i od 12 Gortida także Lodowy Golem.

Zwiększona produkcja peleryn poprawiła ilość dostępnego kwarcu, a także szmaragdów. W Zigurze szmaragdy osiągają cenę nawet 8 tysięcy talarów, co jest ponad 10 razy mniej niż jeszcze kilka miesięcy temu.

Predo został pierwszym władcą RaniDillu i zaczyna organizować straże czyli siudrów, który mają już pierwsze wsady. Organizowane przez władce konkursy – literacki i na najdłuższą ścieżkę produkcyjną zostały zakończone, a poświęcone mleczka trafiły do zwycięzców.

Dzisiaj znaleziono na polanie śmierci dwie kryształowe czaszki, co może wskazywać na niewielki wysyp czach. Nikt nie zgłaszał odnalezienia kościch kos ani innego sprzętu zmarłych rycerzy.

Huon von saggar 10 Gortida natrafił na najazd koczowników na wioskę w Orgrodzie. Efekt najazdu to jeden zdobyty dromader.

W Zigurze za milion talarów możemy kupić tarczę lub szablę dżina, a także pirytowy nagolennik czy płonące nunchaku. W obrocie dostępne jest ponad 140 kwarcu w cenie od 1600 talarów. Szmaragd możemy nabyć za jedyne 20 tysięcy talarów. W Orgrodzie za 800 tysięcy kupić możemy hełm wikingosia, a za nieco więcej antyczną tarczę achajską, kwarcowy napierśnik, katanę czy kością kosę. Pirytowy sprzęt dostępny jest w cenie 700 tysięcy talarów za sztukę. Szmaragdy dostępne są już od 28 tysięcy talarów.

Masti max sprzeda do czwartku 600 PP. Mudżahid licytuje nową kością kosę, BrF Czarturo antyczny hełm achajski, a Sir Kurt klucz do skrzyni. Trwa sułtańska licytacja ziem w Zigurze za wódki i medaliony.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact