RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 19.03.2008

13 Martek, tura 28113, witamy w Albionowych wiadomościach.

Złożenie ofiar na wulkanicznym ołtarzu planowane jest na najbliższy poniedziałek. Samo złożenie spowoduje wysłanie emaila do autora, tak więc GorHan pojawi się nieco później. Niemniej w przyszłym tygodniu będzie rozrywkowo.

Piaskowy dżin został ubity po południu przez Azraila i jak na razie nie ma nowej sztuki. Nie ma także golema i bazyliszka, co pozytywnie wpłynęło na handel pomiędzy Zigurą a Albionem. Padły także przy okazji feniks i chimera. Na początku miesiąca padł mamut ubity przez rodzimowierców, a także glizda, demon i pingwin ubity przez sishenów. Obecnie glizda stoi, lecz nie jest sama.

Kozak podskarbi Amaronis pokazał dziś, że kozak „potrafi" pokonując na swoim terenie arcyksiążę yakuza ronina Trokpola, a także księcia Armagedona.

Witaź Czarny Brat 12 Marteka obchodził 3895 tur bycia wojownikiem wiary. Nad smoczym serduszkiem trzeba będzie popracować.

Hindusi doczekali się już pierwszego narbonusa, a nauki u dobrego bóstwa rozpoczął thug Norbikus, który ma duże szanse na zostanie pierwszym hinduskim philofolisem. Powstał także wątek „Zgłoszenia do siudrów w Raaniidill - nie spamować", który służy do zgłaszania wszelakich wykroczeń na terenie Parhas i RaaniiDill. Siudrowie, czyli strażnicy już stoją na posterunku.

Z przyjemnością informujemy iż drużynnik Galahand uzystał dziś tytuł podwojewody. Awans został zadedykowany Andyemu. Gratulujemy awansu i wytrwałej pracy w drużynie.

Poyinting wygrał licytację ziem w Zigurze oferując 360 medali za 4 akry oraz 610 wódy za 4 akry. W najbliższym czasie należy spodziewać się ostrej imprezki w koszarach.

W Zigurze mamy kilka ciekawych ofert jak kwarcowy napierśnik za 600 tysięcy talarów, pirytowy nagolennik za pół miliona talarów, stylowy bicz wampa za 850 tysięcy, finezyjny czarny sztylet za jedyne 730 tysięcy, czy ogon cerbera i kościa kosa za milion talarów. W obrocie znajduje się 70 sztuk kwarcu w cenie od 1600 talarów, a najtańszy szmaragd kupimy za 13 tysięcy talarów.

Turboptys kupi czaszkę na narbonusa za miody, wywary, beczki śledzi. Grandus McWywert za PP zlicytuje zmaksowaną tarczę kwarcową. Verahin w Orgrodzie sprzedaje diament za sprzęt, PP i talary. Danae w Orgrodzie i okolicy wymieni 79 miodów na 200 dzbanów. PP sprzeda Kaffas w Albionie, oraz Turpin w Orgrodzkim Porcie. Franciszka w Zigurze kupi każdą ilość jadu.

29 marca spotkanie graczy we Wrocławiu. Już teraz na forum swoją obecność zadeklarowała Allia i Totcom i inni gracze. Chętni proszeni są o dopisanie się.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article