Albionowe wiadomości 21.03.2008

13 Argosb, tura 281153, witamy w Albionowych wiadomościach.

Mocarny dżin stoi na pustyni i nic nie czuje. Podobno zażył jakieś tanie medykamenty od staruchy. Cerber i Feniks padły z ręki Damianka. Drugiego cerbera ubił PasterzPK. Mamut jeszcze się trzyma, lecz sisheni i narbonusi już się za niego wzięli. Leży lodowy golem, glizda, a także pingwin.

Nie widać nadal koczowników, którzy według zapowiedzi powinni uderzyć dwie-trzy tury temu. Rycerze w zniecierpliwieniu czekają na koniki.

Mimo iż wrzucenie padliny na GorHana planowane jest na poniedziałek autor dopiero w środę będzie miał czas by wszystko włączyć, tak wiec mamy nieco więcej czasu na przygotowania.

Ostatnia wyprawa kupiecka Nowogrodzianina zakończyła się sukcesem i inwestorom przyniosła 52% zysku.

Wybory na tron w Albionie dopiero w turze 28179, a już pierwszy kandydat – Borntobe przedstawił swój program wyborczy. Różnice pomiędzy programem Polskiego Ivanhoe a Borntobe to - Brak możliwości kupna ziemi przez innowierców - Brak możliwości wyjścia z więzienia za PP czy inna formę przekupstwa poza możliwościami gry jakie dał autor Zmieniony system motywacyjny dla strażników + odprawy

Maharadża RaaniiDilu Predo zaktualizował informacje o stosunkach dyplomatycznych z innymi krainami. Ciekawy jest Pakt o Nieagresji z Taoistami, na mocy którego obie nacje nie atakują i nie wsadzają siebie nawzajem. Sułtan Zigury zgłosił zapytanie czy pakt ten dotyczy także np. członków Yakuzy. Jeżeli pakt obejmuje yakuzę to należy spodziewać się ostrej reakcji sułtanatu.

Pojawiła się już finalna wersja mapki dla miasta RaaniDill. Zrzut ekranu dostępny jest na forum w wątku nowości.

Przed nastaniem Argosba w Zigurze dostępna w obrocie była tarcza kwarcowa i tarcza dżina za około 500 tysięcy talarów, a także pirytowe naramienniki i nagolenniki za około 700 tysięcy talarów. Kupić można także dość drogie bronie: bicz wampa, kością kosę czy czarny sztylet za cenę około 1 miliona talarów. W Orgrodzie obecnie brak ciekawych ofert. Na obu rynkach mamy małe ilości łódek, a ceny dostępnych są dość wysokie.

W Zigurze Radziallo sprzedaje zmaksowanego rumaka bojowego, a Reespect pozbędzie się zmaksowanego trollego hełmu. Sachem wypożyczy kryształową czaszkę prawemu sishenowi. Czuwajka młodsza sprzedaje kryształową czaszkę na narbonusa za 2 MLN, lecz jej małżonek MuadDib zaleca uprzednie skontaktowanie się z nim w celu uniknięcia utraty 2 MLN.

W kwietniu szykują się kolejne spotkania graczy w Warszawie. Czyżby na którymś z nich miał pojawić się Malkon?

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact