RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 22.03.2008

Pakt o nieagresji pomiędzy wszystkimi Taoistami a Hinduistami doprowadził do ostrej reakcji Sułtana, który nakazał osadzanie w lochach wszystkich hindusów. Mając na uwadze dobro swoich obywateli maharadża Predo zerwał pakt o nieagresji z Tao i tym samym otworzył swoim poddanym bramy do Zigury.

W bieżącym miesiącu padł jeden lodowy golem powalony przez narbonusa Learyta, któremu to także przypadło zwycięstwo nad drugim cerberem. Pierwszego ubił daimyo TakedaShingen. Duke Nukem w kilka tur rozprawił się z trollem zdobywając cenny diament. Viktor del Maron wycisnął miksturę wiedzy z Wielkiego Hana, chowając ją do schowka obok świeżej wątroby mamuta. Padł też w werbiksie dżin otwierając plutonowi górników drogę do skalnego jaru. 12 werbiksa drugiego trolla skasował Learyt.

Niektórzy już mogli zobaczyć w akcji bandytę SzejHuluda, czyli nowe oblicze MuadDiba. Obie nazwy zaczerpnięte zostały z Diuny Franka Herberta. SzejHulud to arrakański czerw pustyni osiągający nawet 400 metrów długości, dla którego woda to trucizna. Beczka oligoceńska powinna starczyć.

Rybek de la Visuel w walce z wojewodą Eru wygrał tarczę dżina. Copsekis pokonał na ziguryjskim bazarze MuadDiba, lecz nie dał rady z walczącym na kondycję Arczerionem. Władysław III Twardy pobrał na lodowcu 20 tysięcy talarów wypłaty z MeReSina.

„Za przeklinanie w osadzie drużnicy cara wsadziła cię do więzienia na 4 tur." usłyszał osawuł drużyny carskiej po wpisaniu na plecach byłego atakera „ucieczka pod kieckę klechy po atakerstwie – klasyka". Jak widać klasyka nie jest już w modzie.

W niektórych krainach możemy spotkać bardzo młodych stróżów prawa, którzy nie zawsze działają zgodnie ze swoim powołaniem. Jeżeli doświadczyliśmy jakiś problemów z takim stróżem powinniśmy poinformować o tym na forum w odpowiednim wątku zgłoszeń, a także mieć oko, czy owy stróż nas nie zgłosił. Rycerz Delirius natrafił na taką sytuację i po nieudanej próbie wsadu został zgłoszony jako rycerz atakujący gwardzistę.

Także by uniknąć działań szalonych philofolisów zalecamy wyłączenie zgody na wasala-seniora oraz małżonka tak by nie dało się ich usunąć.

Ruslan w Zigurze kupi okrągłe 200 sztuk wina, rocznik bieżący. Równie konkretną ofertę kupna smoczego napierśnika przedstawił Lord Skeleton. Łowca Koszmarów sprzeda duże ilości beczek śledzi w zamian za klucze do skrzyni i sprzęt. Blade Hope za PP sprzeda komplet 5 kluczy do skrzyni. Cena kup teraz to 380 PP.

Na bazarze w Zigurze za milion talarów możemy kupić pirytowy naramiennik lub dwa pirytowe nagolenniki. Niewiele jest też broni – golemowe włócznie od 130 tysięcy talarów i szabla dżina, kościa kosa za milion. Szmaragdy dostępne są już za 15 tysięcy talarów, a kwarc od 1500 talarów. Przy takiej dostępności szmaragdów można spróbować wykorzystać około 8 odmłodzeń za 10 PP zamiast jednego za 100 PP osiągając podobne efekty.

Przypominamy że w poniedziałek budzenie GorHana, który to pojawi się najprawdopodobniej w środę.

A teraz ogłoszenie Mandrev von Mycha: Poszukujemy osoby chcącej użyczyć głosu (po mutacji) w Albionowej Rozgłośni. Jesteś zainteresowany/zainteresowana ? Pisz ! 2311407 lub priv w grze ! Czeka nagroda w postaci PP

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article