RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 23.04.2008

Padł dziś bazyliszek, sfinks, pingwin oraz lodowy golem. Smok jest okładany od dłuższego czasu, natomiast dżin stoi sobie spokojnie. W tajdze nie stwierdzono obecności mamuta. Nie ma także glizdy.

Nimum pod smoczym gniazdem stoczył pojedynek z Trokpolem, który zajął aż 359 rund. W ramach testowania kandydatów na bandytów wszyscy zainteresowani zostali tymczasowo przyjęci do bandy, tak więc spotkać możemy bandytę Esperala czy Zazriela, choć ich zdolność do okradania jest raczej niska. Po ogłoszeniu konkursu herszt Gumiak dodał: „Resztę będę ogłaszał w formie dekretów i aneksów do dekretów. W przypadku niejasności można złożyc zażalenie na dekret celem rozpatrzenia w trybie niezwłocznym, do dekretu zażalenie nie przysługuje, może je znieść tylko następny dekret powołany uchwałą na podstawie aneksu do dekretu".

Na króla Albionu ponownie wybrany został Polski Ivanchoe.

Katolicy planują najazd na Orgrod na sobotę o 18:00. Walki mają odbywać się tylko między wojownikami wiary i sishenami. Problem w tym iż w sobotę jest Argosb.

W porannych turach w grocie lwa był dość duży wysyp kluczy do skrzyni i niektórzy gracze znajdowali nawet 3 klucze w jednej turze. BED Girl zużyła dwa klucze w latarni i znalazła katanę.

Wiktoria węgierska w Albionie sprzedaje PP. Kaffas na licytację wystawił zmaksowany pirytowy komplet, a Horatio Hornblower licytuje zmaksowaną szablę dżina. W Zigurze Religius kupi 100 Yin Yangów za 120 tysięcy talarów, Uesugi Kenshin kupi koście kosy, a Spytkowski kupi miecz astara. W Orgrodzie Franciszka sprzeda płonące nunchaku, a Karager sprzeda 100 dzbanów. W Albionie Kaarat kupi klucze do skrzyni, Septymiusz kupi skóry i bukłaki, a Dwight Stiffler kupi gurgol.

W Zigurze na bazarze znajdziemy Trolli Hełm za 770 tysięcy talarów, hełm Wikingosia za 660 tysięcy talarów, pirytowe nagolenniki i naramienniki za 700-800 tysięcy talarów, a także szablę dżina za 550 tysięcy talarów, młot Toorusa za milion talarów, czy golemową włócznię za 110 tysięcy. Za milion talarów wystawiono także oko golema. Cena odblaskowych peleryn oscyluje wokół 100 tysięcy talarów.

Wszystko na to wskazuje iż w piątek zorganizowane zostanie jakieś spotkanie graczy w Warszawie. Chętni powinni sprawdzić wątek spotkań na forum.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article