Albionowe wiadomości 24.04.2008

Padły dziś smoki, pingwin, sfinks a także Troll Hugo. Wstał bazyliszek i blokuje dostępu do jaru. Nie ma obecnie golema, dżin nadal stoi. Także połamany demon wciąż czeka na swojego pogromcę. Glizda również stoi na posterunku.

Madzan pokonał na arenie gubernatora Copsekisa i zdobył 52 punkty doświadczenia. Nie odnotowano dziś strat cennych trofeów.

Na polanie śmierci jak na razie cisza. Nie ma doniesień o odnalezieniu jakiegokolwiek cennego przedmiotu. W górach natomiast dość łatwo stracić trwale statystyki, przez co coraz więcej graczy omija je drogą morską.

W niedzielę późnym popołudniem w Orogrodzkiej wiosce katoliccy wojownicy planują zmierzyć się z ich prawosławnymi kolegami po fachu. Konflikt jak na razie nie ucicha, a poziom humoru podtrzymują wypowiedzi samotnego jeźdzca, który zapowiada iż zostanie królem Albionu.

Na wyspie dziewic pojawił się rycerz o nazwie „Pan Bloody Fox". Moderator Dark Horse zmienił nazwę gracza na „Pan Dark Horse"...

Hipolita Lilith oraz jej przyjaciółki niemiłosiernie wykorzystują młodych chłopców z Dorostar. MeReSin, Fire of Death, Esperal i reszta ferajny zaliczyła ostatnio wiele porwań w niecnych celach.

Wojtek Niezwyciężony licytuje dwa warsztaty w Albionie. Kruszon Niedobry licytuje berło mroku. Predo organizuje „wielką wyprz" wystawiając na licytację masę sprzętu.

Jurko sprzeda PP w Albionie. W Orgrodzie Jedrzej oraz berserk Kalanetix sprzedadzą kością kosę, James Hetfield zakupi 100 win lub 100 miodów pitnych. SirMakmanian sprzeda żaglowiec. W Zigurze Black Master sprzedaje zmaksowaną zbroję gwardzisty. Marcelinho skupuje YY, sprzedaje większe ilości olejów. W Albionie Lord Omen sprzeda skrzydła dedala, Abbaddon kupi kwarcowe napierśniki, Karager sprzeda 200 dzbanów, a Mudżahid sprzeda 89 beczek śledzi. BrF Ramzesik poszukuje zbieracza jadu i dostawcy siarki. Oferuje dobre zarobki.

Na bazarze w Zigurze znajdziemy dziś trolli hełm za 990 tysięcy talarów, nieco tańszy kwarcowy napierśnik oraz nieco droższą tarczę kwarcową. Pirytowe naramienniki i nagolenniki dostępne są w cenie około 660 tysięcy talarów. Bicz wampa to cena 440 tysięcy talarów, kościa kosa to wydatek rzędu 990 tysięcy.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact