RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 24.04.2008

Padły dziś smoki, pingwin, sfinks a także Troll Hugo. Wstał bazyliszek i blokuje dostępu do jaru. Nie ma obecnie golema, dżin nadal stoi. Także połamany demon wciąż czeka na swojego pogromcę. Glizda również stoi na posterunku.

Madzan pokonał na arenie gubernatora Copsekisa i zdobył 52 punkty doświadczenia. Nie odnotowano dziś strat cennych trofeów.

Na polanie śmierci jak na razie cisza. Nie ma doniesień o odnalezieniu jakiegokolwiek cennego przedmiotu. W górach natomiast dość łatwo stracić trwale statystyki, przez co coraz więcej graczy omija je drogą morską.

W niedzielę późnym popołudniem w Orogrodzkiej wiosce katoliccy wojownicy planują zmierzyć się z ich prawosławnymi kolegami po fachu. Konflikt jak na razie nie ucicha, a poziom humoru podtrzymują wypowiedzi samotnego jeźdzca, który zapowiada iż zostanie królem Albionu.

Na wyspie dziewic pojawił się rycerz o nazwie „Pan Bloody Fox". Moderator Dark Horse zmienił nazwę gracza na „Pan Dark Horse"...

Hipolita Lilith oraz jej przyjaciółki niemiłosiernie wykorzystują młodych chłopców z Dorostar. MeReSin, Fire of Death, Esperal i reszta ferajny zaliczyła ostatnio wiele porwań w niecnych celach.

Wojtek Niezwyciężony licytuje dwa warsztaty w Albionie. Kruszon Niedobry licytuje berło mroku. Predo organizuje „wielką wyprz" wystawiając na licytację masę sprzętu.

Jurko sprzeda PP w Albionie. W Orgrodzie Jedrzej oraz berserk Kalanetix sprzedadzą kością kosę, James Hetfield zakupi 100 win lub 100 miodów pitnych. SirMakmanian sprzeda żaglowiec. W Zigurze Black Master sprzedaje zmaksowaną zbroję gwardzisty. Marcelinho skupuje YY, sprzedaje większe ilości olejów. W Albionie Lord Omen sprzeda skrzydła dedala, Abbaddon kupi kwarcowe napierśniki, Karager sprzeda 200 dzbanów, a Mudżahid sprzeda 89 beczek śledzi. BrF Ramzesik poszukuje zbieracza jadu i dostawcy siarki. Oferuje dobre zarobki.

Na bazarze w Zigurze znajdziemy dziś trolli hełm za 990 tysięcy talarów, nieco tańszy kwarcowy napierśnik oraz nieco droższą tarczę kwarcową. Pirytowe naramienniki i nagolenniki dostępne są w cenie około 660 tysięcy talarów. Bicz wampa to cena 440 tysięcy talarów, kościa kosa to wydatek rzędu 990 tysięcy.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article