RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 25.02.2008

Jak wielu zauważyło straciliśmy jedną turę dzisiaj. Gra się trzyma, lecz dwóch graczy straciło dzisiaj przedmioty.

Viktor del Maron z pomocą Aivara pokonał Lodowego golema zdobywając golemową włócznię. Kamienne Serce oraz inni dzielni rycerze walczyli zażarcie z piaskowym dżinem co 13 Bertina przynosiło zwycięstwo i droga w góry została odblokowana. Kamienne Serce pokonał też Sfinksa zdobywając miksturę wiedzy. Drugiego sfinksa pokonała z pomocą Cadzika Marrika. Zwycięstwo nad cerberem przypadło KI-TANowi.

The Phantom stara się o warunkowe zejście z czarnej listy. Sułtan Bloody Fox skierował tę sprawę do wszystkich islamistów. Na podstawie ich opinii podejmie decyzję odnośnie losów Phantoma. Allia Wielka natomiast próbuje spisać historię władców Zigury. Najbardziej aktualną listę sułtanów Zigury można znaleźć na forum.

W minionym weekendzie miało miejsce spotkanie graczy w Poznaniu i Katowicach. Impreza u Gumiaka była mocno zakrapiana (zasługa Dzikiej Lamy), przez co dzisiaj kilku rycerzy nie było obecnych w grze. Dział gospodarczy donosi o znaczącym wzroście sprzedaży 2KC w Poznaniu i okolicach.

A teraz wiadomości gospodarcze. W Zigurze pirytowe naramienniki i nagolenniki dostępne są w cenie od 550 tysięcy talarów. Tarcza kwarcowa oraz tarcza legionisty to wydatek jednego miliona talarów. Dostępne są też szable dżina od 550 tysięcy talarów, lecz należy uważać, gdyż pojawiła się podpisana kradziona sztuka. Młot torusa nabędziemy za 600 tysięcy talarów, natomiast cena płonącego nunchaku wzrosła do miliona talarów. Listy żelazne można okazyjnie kupić za jedyne 22 tysiące talarów. Sułtanowi pewnie się to nie spodoba. Produkcja stali w Parhas idzie pełną parą co niestety prowadzi do znacznego spadku cen tego produktu na Ziguryjskim rynku. Ceny rosną gdy monstrobujcy przypływają naprawiać sprzęt, lecz i tak możliwość wystawienia stali za ponad 1000 talarów należy do rzadkości.

Septymiusz licytuje zmaksowaną tarczę kwarcową. Obecna oferta to 150 PP. Vander ReveN natomiast sprzedaje smoczy napierśnik o wdzięcznej nazwie FartuszekOrkiusza17. Predo sprzeda skóry smoka, dyzio miecz astara, a zawsze czujna Czuwajka młodsza maczugę czaszki. Horatio Hornblower w Orgrodzie rozdaje natomiast za 1 talar klapki w dowolnym kroju i kolorze.

Na zakończenie przekażemy kilka pozdrowień. Zazriel pozdrawia Andyego, Szilom pozdrawia z wzajemnością Madzana i Nimuna, natomiast Mirra z Osady czule pozdrawia Golinka.

Te i inne pozdrowienia, a także najświeższe licytacje i doniesienia z krain znajdziecie na albionowym forum. Kolejne wydanie albionowych wiadomości wraz z kolejnymi ciekawymi informacjami i reportażem już jutro o godzinie 21:00

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article