RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 26.03.2008

Od tury 28243 szaleje GorHan – w kopalniach i wszystkich pozamiejskich terenach możemy natknąć się na jedno z 444 oblicz bestii. Dotyczy to także hadesu na wyspie dziewic. Jak donosi Rybka obecnie wystarcza na niego 2500 obrony dla rycerza bez żony. Statystyki poprzednich GorHanów zmieniały się z czasem więc i z tym powinno być podobnie. Obecnie jest dość twardy. Bloody Fox zaleca młodym islamistom okupienie się leków i masowe „expienie" na gorhanie w kopalni na pustyni. Przypominamy iż dziennie mamy limit 444 spotkań z GorHanem.

Stoi bazyliszek, nie ma gryfa, ale w kopalni żelaza buszują GorHany. Astrolog Justar donosi iż ostatnio Boduikę ubiła sekutnica Gerda. Od 11 Marteka stoi Lodowy Golem i traci 1 ko na rundę. Towarzyszy mu także Piaskowy Dżin. W połowie miesiąca nie było Glizdy, lecz mamut stał na posterunku.

11 Marteka aktywny był złoczyńca Dobermans, który zdobył 2 muły, 1 osła i 30 tysięcy talarów w czterech atakach. Dla równowagi Adam Wileki zaatakował krzyżowca RainHard i zdobył muła.

9 Marteka koczownicy najechali wioskę w Orgrodzie w śmiesznej „sile" wynoszącej 1 połowca, 1 koczownika i 1 Wielkiego Hana.

Ostatnio na listę Piomara dodano: ogon cerbera podpisany „Ogon Borntobe", muł „Niemiecki pijak", szabla dżina „Ostrze Mrozu" oraz pazur sfinksa „Ostrze Wezana".

a M i d a G a o u L na forum opublikował mapę labiryntu na Imoto. Oprócz goryla Bąbelka i Ducha Centuriona możemy tam zgubić przedmioty ze schowka i znaleźć to co inni zgubili.

W czwartek od 22:00 wybory sułtana w Zigurze. Wszystkich mimo pewnych trudności na G zapraszamy na wybory.

VanSocrates zaproponował żeby wprowadzić zmianę umożliwiającą przekazywanie przedmiotów nie tylko na bazowy schowek, ale także na wierzchowca kupca. Kilku graczy poparło już ten projekt lub też opcję przekazywania „na wierzchowca" dla wszystkich.

W wątku dla prawosławnych ponownie wybuchła dyskusja na temat przynależności tajgi. Kozacy uważają ją za swoją, prawosławni także. Spór co do przynależności siczy jest przyczyną obecnego konfliktu.

W Zigurze stal i oleje to towary strategiczne. W Ogrodzie możemy zainwestować milion talarów w kwarcowy napierśnik. Za 600 tysięcy talarów możemy kupić pirytowy nagolennik, a 800 tysięcy szablę dżina. Handel zdecydowanie zmalał od czasu pojawienia się GorHana.

29 marca od godziny 17:00 zlot graczy we Wrocławiu, na którym spotkać będzie można Allię, Totcoma, Czarnego Brata i wielu innych rycerzy... GorHan jeszcze nie wpisał się na listę uczestników. 19 kwietnia w Krakowie również będzie zlot graczy, pośród których będzie można znaleźć Malkona i Aniołka. Na początku kwietnia także dwa zloty w Warszawie. Do świętowania będą urodziny dwóch zacnych rycerzy.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article