RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 26.05.2008

Dzisiaj mamy soriuh i monstra wstają praktycznie co turę. Ubijana była chimera, gryf, feniks i inne mniejsze monstra, lecz praktycznie po turze wstawały – np. kolejny soriuhowy gryf nadal stoi na posterunku. Zbiera się ponownie ekipa na smoka.

Padło dziś łupem atakerów trochę mułów oraz skrzydeł dedala. W celach ochrony mułów i innych wierzchowców zalecamy noszenie licznych „śmieci", a skrzydła należy zdejmować od razu po przejściu monstrum, a zakładać w miejscu będącym azylem.

Stosunki Zigura-Amazonki można określić jako wrogie, o czym zadecydowała hipolita Lilith. Od teraz islamiści w wiosce dorostar jak i w osadzie amazonek będą porywani.

Demiurg podkomorzy Malkon widziany był dziś w dżungli w sąsiedztwie przybytku kamasutry. Czy to tylko chwilowy relaks, czy też niebawem w okolicy pojawią się nowe lokacje i budynki? Czas pokaże.

Z opublikowanych na forum informacji wynika iż ktoś włamał się na konto Mistic Garreta co doprowadziło do utraty sprzętu oraz stanowiska sishena. Sprawa jest obecnie wyjaśniana. Przypominamy także iż nikomu nie należy podawać danych naszego konta w grze.

Lisio licytuje 100 win, a Luna licytuje antyczny wielki topór achajski. Obecna cena to 10,5 miliona. Soulshade licytuje liczne pirytowe i kwarcowe sprzęty. Beorg sprzeda maczugę czaszki i tarczę kwarcową.

W Zigurze KamilZWK kupi zmaksowaną tarczę achajską, a Izolda Ciemnowłosa sprzeda zmaksowany kwarcowy napierśnik, a Morried zmaksowaną szablę dżina. W Orgrodzie KIREJ da do napełnienia 44 dzbany, narzędzia gratis. Dalego pozbędzie się 225 liści herbaty, a Murasaki Swesow kupi duże ilości liści herbaty ;) W Albionie z bazaru skupywane są proszki z rogów. Lord Maczo sprzedaje wodę, Powalin sprzedaje 120 bukłaków, a Crews kupi duże ilości piwa jasnego pełnego. Chloe sprzeda 85 piór.

W zigurze znajdziemy na bazarze hełm Wikingosia za 880 tysięcy talarów, a także kwarcowy napierśnik za milion, czy pirytowe naramienniki i nagolenniki za około 400 tysięcy. Szabla dżina to wydatek miliona talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article