RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 27.03.2008

GorHan szaleje i nie kończą się doniesienia z nim związane. Po kilku turach poszukiwania zdobyto kilka sztuk Gorau i hipolita Lilith wywróżyła statystyki monstrum. GorHan ma około 5 milionów kondycji, 4 miliony ran, niecałe 2000 ataku i niecałe 1800 obrony. Maryh von Gyros chciał „generatora" liczącego doświadczenie i inne informacje z dnia walczenia z GorHanem, więc Złowieszczy napisał go :) Generator działa jak ekspomat i liczy doświadczenie, a także odebraną kondycję i zapisuje w bazie, tak by móc wyświetlić statystyki ile już sumarycznie zabrano bestii kondycji i oddano talarów. Szczegóły na forum w wątku gorhana.

Białogór nie zdążył odłożyć talarów na czas i w walce z GorHanem przy przechodzeniu między lokacjami stracił okrągły milion talarów, lecz zyskał 3 punkty doświadczenia.

PasterzPK ubił cerbera, natomiast wygrana ze sfinksem przypadła Totcomowi. Stoi Lodowy Golem oraz Piaskowy Dżin. Stoi także bazyliszek, strażnik Jama oraz mamut.

Serafin Asterion stoczył dwie wygrane walki z The Phantomem zdobywając kozę, Yin Yang i 26 doświadczenia. Radziallo ubił gołego Behemlota oraz Jotpego. Lilith dwa razy porwała do celów rozrywkowych Galagana w wiosce.

Z ostatniej wyprawy nowogrodzianina wróciło 77% zainwestowanych funduszy. Jak widać GorHan nie sprzyja szukaniu kopalni złota.

Już od 22:00 wybory na sułtana Zigury. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w wyborach.

Horatio Hornblower w Zigurze sprzeda 20 pirytowych chodaków. Jest co najmniej 5 chętnych na skrzydła dedala. Pojawiły się także oferty destylarzy dysponującymi dużymi zapasami. W Orgrodzie Falcoon wymieni miody pitne na dzbany, a Samar Kamel Khanafer sprzeda dużo liści herbaty. W Albionie Mudżahid sprzeda 129 beczek śledzi. Bogdan Szlachetny II sprzeda 53 puste beczki.

W Zigurze na bazarze za milion talarów możemy nabyć kwarcową tarczę oraz kością kosę. Pirytowe naramienniki i nagolenniki wystawiono po 880 tysięcy talarów, a zbroję legionisty po 660 tysięcy talarów. Dostępna jest także katana za 440 tysięcy talarów, jak i szabla dżina za 660 tysięcy. Na chwilę obecną cena olejów przekracza 4500 talarów, natomiast stali jest pod dostatkiem i cena spadła poniżej 1000 talarów. Lord Skeleton licytuje zmaksowany miecz Astara, a Sachem na licytację wystawił zmaksowany hełm Obri i Kwarcowy Napierśnik.

Wszyscy zainteresowani zlotem graczy w Warszawie mogą na forum proponować lokację owych zlotów. Kwadrans coś nie za bardzo już pasuje chyba.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article