Albionowe wiadomości 27.05.2008

Masowo wstaje gryf, feniks czy bazyliszek. Na szczęście dziś w Parhas było parę szyszek żeby naprawić broń, przez co gryfy szybko padały. Również feniksy padały po zejściu smokobójców z gór. Reszta monstrów ogólnie to jest i stoi bez problemów. Wczoraj wieczorem przez turę nie było smoków.

Wczoraj także pojawiło się kilka nowości w grze. Skacząc np. po stepie czy dżungli w workach znaleźć możemy wino, relikwie i inne przedmioty. Gdzieniegdzie na bazarach pojawił się wodorost Spirulina – nowy lek leczący 25 ran. Niepotwierdzone informacje donoszą iż papugi w dżungli mogą porywać muły. Jak na razie nie widać zmian w lokacjach RaaniDill i okolic.

W KurKor szogunka zmieniła zarządzanie ziemią wyznaczając Cironię i Realistę do kontroli obrotu posiadłościami, oraz do weryfikacji kandydatów ubiegających się o dworki.

Już jutro wybory na króla albionu. Galagan oraz Mah Ikus w dość żartobliwej formie poparli kandydaturę obecnego króla Kościotrupa uzasadniając to najlepszymi zarobkami w porównaniu do działalności za czasów innych królów.

W Zigurze Serion vel Fanroth oraz VanSocrates sprzedają wina. Morried kupi miecz astara lub trolli topór. Wiedźmin Lambert sprzeda duże ilości dzbanów. Michał z Garbowa licytuje pazur sfinksa, kością kosę oraz młot Toorusa. Silvar z Tokelau licytuje naramiennik trojański, a Powalin pozbędzie się trollego hełmu.

W Orgrodzie Złote Serce kupi liście herbaty bez ograniczeń, KIREJ poszukuje bartnika, a Cholito sprzeda płonące nunchaku.

W Albionie Powalin sprzeda 65 bukłaków. Marko z Leśnej kupi pilnie miody pitne, a Lord Maczo sprzeda puste beczki. Reaktywatorka kupi 145 kwarcu.

Na forum Soulshade zaproponował ponowne rozkręcenie albionowego Jarmarku, który kiedyś był centrum wymiany handlowej Areny Albionu.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact