RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

Albionowe wiadomości 28.05.2008

Padł dziś bazyliszek oraz chimera. Wstał kilka tur temu gryf. Stoją dalej monstra blokujące przejścia oraz m.in. Boduika.

Murgrabia Wielki Monster zaatakował BrF Bryningtona i przegrał pojedynek tracąc kwarcowy napierśnik.

Z nowości - w grze pojawiła się możliwość zostania arcyłotrem. Wystarczy małpi ogon oraz 1500 dużych punktów kradzieży. MuadDib już znajduje się na wyżynie, a Sioma niebawem do niego dołączy. Szkolenie bandytów na arcyłotrów spowoduje iż posady bandytów w Dorostar zostaną automatycznie zwolnione. Wielu graczy skarży się także na lagi oraz zrywanie połączeń.

Jako iż Amazonki łączą z islamistami wrogie stosunki to Hipolita Lilith porwała w wiosce swojego seniora Bloodego Foxa. Najciekawsze w tym wszystkim jest okup zaproponowany przez grę na poziomie 2,3 miliona talarów.

Złowieszczy RK przypomina iż nadal posiada listy żelazne dla potrzebujących kupców. Chętni proszeni są o wysyłanie prywatnych wiadomości. Dzisiaj także w wątku czarnej kupieckiej rozpoczęło się głosowanie nad umieszczeniem Kane'a na czarnej liście. Wszystkich kupców zachęcamy do zapoznania się ze sprawą i oddania głosu.

W Albionie Tommy Vrooblevsky po 22 sprzeda 80 wódek, a Powalin sprzeda 115 bukłaków, a Gumiak poszukuje dużych ilości schłodzonego piwa. berserk Kalanetix w Zigurze sprzeda skrzydła Dedala, oraz zakupi większe ilości gliny i bukłaków. Duke Nukem skupuje ropę w wiosce, a Leaner von Cebula kupi 40 bukłaków oraz koła garncarskie. Złowieszczy RK kupi rano 100 i więcej bukłaków, skór lub wody. W Orgrodzie James Hetfield zakupi 100 miodów pitnych za 100 PP. Paulos z Hardronu natomiast sprzedaje wywary za PP, a Złote Serce skupuje każde ilości liści herbaty.

Powalin licytuje zmaksowany hełm Trolla, a Adelide zbiera oferty na antyczny sygnet achajski, natomiast Sir Elinie Carnelius pozbędzie się pazura sfinksa. Evanescence natomiast licytuje zmaksowany pazur sfinksa. Publicanus Nesrin licytuje diamenty, lecz nie należy ich kupować, gdyż owy gracz zdobył je w drodze oszustwa.

W Zigurze na bazarze znajdziemy trolli hełm za 990 tysięcy talarów, kwarcowe napierśniki po milion talarów sztuka, a także pirytowe nagolenniki i naramienniki po 700-900 tysięcy talarów.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article