Albionowe wiadomości 5.03.2008

Trwają zacięte i zażarte walki z monstrami. Na froncie leśnym narbonusia brygada męczy lodowego golema, a szyszkowa kompania w dżungli rozpracowuje strażnika Jamę. Glizda zaliczyła nalot śledziowy dwóch rodzimowierców i obecnie droga na Lodowiec od strony stepu jest otwarta. Trwają też walki pod smoczym gniazdem jak i pośród skalistych szczytów. Należy spodziewać się rychłego zgonu trolla i smoka. Sfinksy, Feniksy i inne mniejsze monstra padały jak muchy. Anonimowy pracownik Orgrodzkiej porani psychiatrycznej poinformował naszą redakcję iż Mamut czuje się samotny i wyalienowany.

Pośród złomu w opuszczonej latarni można ostatnio znaleźć ciekawe fanty. Złowieszczy RK znalazł antyczny trójząb trojański, Nimun natomiast katanę. Próbującym szczęścia w latarni radzimy by pohamowali kliki. Najprawdopodobniej latarnia działa tak jak grota lwa z kluczami czy polana z czachami. W danej turze dostępna jest określona ilość danego przedmiotu (od zera do X) i jeżeli nie zostanie znaleziony w danej turze to przenosi się na następną (popatrz ile kluczy znajdujemy po zabiciu chimery). Tak więc jeżeli w kilku turach przed nami nikt nie klikał to możemy zaryzykować do 10 klików, po czym odczekać kilka tur i próbować ponownie.

Trzymając się tematyki kluczy i latarni. Hugo van der Boden sprzeda 300PP za 4 klucze. Jak widać jest jeszcze możliwość zdobywania PP bez konieczności kupowania ich od autora, lecz kluczy jest zdecydowanie mniej niż dawniej szmaragdów w kopalni.

Już w Godetto kolejne wybory Sułtana Zigury. Wszystkich islamistów posiadających prawo głosu zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu oraz do sprawdzenia programów politycznych kandydatów, które to możemy znaleźć na forum w wątku „ISLAMIŚCI - wielcy kupcy i podróżnicy ----------------> wątek ogólny dla islamistów".

Dział gospodarczy obserwuje pilnie zmiany na rynku szmaragdów i kwarcu. Zgodnie z przewidywaniami cena spada i dzisiaj w Zigurze szmaragdy sprzedawać można było po około 30 tysięcy talarów. Kwarcu jest na pęczki. Chętni kupić coś do swojej zbrojowni mogą zainteresować się tarczą legionisty za pół miliona talarów, czy nieco droższą tarczą dżina. Pirytowy naramiennik, kwarcowy napierśnik, a także ogon cerbera czy szabla dżina to koszt rzędu 1 miliona talarów.

Henryk Kulawy w Orgrodzie sprzeda 20 PP za 100K, Borntobe sprzeda 80 PP za 100 smoczych zębów. Iskra kupi pas cnoty, Pan Stefan sprzeda zmaksowany pirytowy nagolennik, natomiast Smok1988 oferuje cały pirytowy komplet oraz katanę. Każdą ilość błon feniks kupi od nas Aivar.

15 marca szykuje się spotkanie graczy w Trójmieście, a już w najbliższą sobotę 8 marca spotkanie graczy w Warszawie, do uczestnictwa w którym namawia Gager i Złowieszczy... Ktoś musi przecież opowiedzieć o mrocznych sekretach i tajemnicach wyjawionych przez Malkona w Krynicy.

RkBlog

Arena Albionu, 26 July 2008, Piotr Maliński

Comment article
RkBlog main page Search RSS Contact