Aplikacje społecznościowe dla Androida

Twidroid

Twidroid to klient Twittera dla telefonów z Androidem na pokładzie. Dostępny jest w dwóch wersjach - darmowej i płatnej, posiadającej kilka bardziej zaawansowanych opcji więcej (np. obsługę wielu kont i video posting). Obie wersje zapewniają pełną obsługę Twittera jeżeli chodzi o obserwację i dodawanie notek.

android-delicious-bookmarks

android-delicious-bookmarks dodaje opcję zapisania linku w Delicjach (w serwisie del.icio.us). Aplikacja ta integruje się z systemową przeglądarką internetową

Last.fm

Last.fm posiada własną oficjalną aplikację dla Androida pozwalającą na wygodne korzystanie z serwisu (m.in. odtwarzanie multimediów).

PhoneBook

Phonebook to alternatywna aplikacja dla listy kontaktów. Oferuje przyjemniejszy interfejs prezentujący twoje kontakty wraz z historią aktywności (połączenia telefoniczne, wysłane emaile itd.)

Imeem

Aplikacja dla Androida serwisu Imeem pozwala na korzystanie z jego zasobów piosenek - słuchanie ulubionych wykonawców, wyszukiwanie pasującej nam muzyki i więcej.

Quickpedia

Quickpedia to aplikacja ułatwiająca dostęp do artykułów wikipedii poprzez lepszy interfejs dostosowany do mobilnych wyświetlaczy. Oferuje także sprawne wyszukiwanie i edycję wpisów.

fBook

fBook to aplikacja nakładkowa na stronę Facebooka dla iPhona pozwalająca na bezproblemowe korzystanie z niej pod Androidem. Dodaje także kilka dodatkowych funkcjonalności jak przesyłanie zdjęć bezpośrednio na Facebooka, czy wykrywanie powiadomień z tego serwisu.

Parlingo

Parlingo to multikomunikator obsługujący szereg protokołów: MSN, AIM, iChat, ICQ, Yahoo!, Jabber, Gtalk, Gadu-Gadu i Facebooka.

RkBlog

Systemy wbudowane, 7 September 2009

Comment article
Comment article RkBlog main page Search RSS Contact