RkBlog

Hardware, programming and astronomy tutorials and reviews.

KurKor

STEP

Aby przedostać się przez Krzywy Mur musisz posiadać woskową tabliczkę na której strażnicy zapiszą Ci hasło umożliwiające przejście przez bramę.

WARSZTATY ORIKONU

Mandaryn Orikon

Jeśli będziesz cierpliwy masz 2 poziom parobka i dostarczysz 10 bambusowych patyków i zdobędziesz igłę wówczas będziesz mógł posiąść wiedzę szewca.

Możesz zrobić sam jeśli masz minimum 2 poziom szewca i sprawną igłę.

338.gif wachlarz

389.gif sandały

stalowe_trzewiki.gif stalowe trzewiki

390.gif drewniaki

395.gif pirytowe chodaki

391.gif klapki

392.gif kozaczki z futerkiem

HERBACIARNIA

Wiele osób znajduje tutaj wytchnienie : Porozmawiaj z nimi

SKLEP

co tu tłumaczyć wszystko do kupienia

MAGAZYN

Możesz w magazynach przechować X swoich przedmiotów. Cena i ilość zależna jest od poziomu.

DROGA

Jesteś na rozdrożu, wybierz na mapie zamieszczonej obok miejsce, gdzie chcesz się udać.Jeśli jesteś początkującym graczem, idź do sklepu, kup dużo pokarmu i lekarstw, a następnie idź na arenę (plac walk) i walcz tam dzielnie. Aktualnie na słupie są następujące wiadomości:

BAZAR

Tutaj możesz wystawić na sprzedaż swoje przedmioty lub kupić od innych rycerzy. Przedmioty na bazarze mają wartość o X% większą od zadeklarowanej przez rycerza kwoty sprzedaży.

PARK TAI CHI

Aby brać udział w pojedynkach, musisz wyrazić na to chęć. Pamiętaj, że jedynie Twoja przegrana w którymś z pojedynków lub list żelazny pozwala na wycofanie się z walk. Aby przyłączyć się do walk, Twoja kondycja musi wynosić co najmniej X i rany nie mogą być mniejsze niż X. Biorąc udział w walkach na arenie, możesz nieźle się obłowić w talary i zdobyć dużo doświadczenia, czasami nawet, jeśli przegrasz. Najlepsze miejsce do zdobywania doświadczenia dla młodych graczy. Za wygraną walkę masz trofeum czyli broń, pokarm, amulet lub lek (o ile przeciwnik miał to na sobie) po przegranym o ile jest On wyższy lub równy tytułem i całkiem sporo talarków.

PRZYSTAŃ

Aby przedostać się na Archipelag Imoto musisz posiadać łódkę. Łódkę możesz kupić na bazarku lub zrobić sam w stoczni - Zigura Port.

Możesz też wypłynąć do Parhas jeżeli drogi nie blokuje siedmiornica Marta.

RkBlog

Krainy, 28 March 2009, Piotr Maliński

Comment article